Francuska – Potrepštine za električnu struju – 26N0049-FOURNITURE ET ACHEMINEMENT D'ELECTRICITE ET DE GAZ NATUREL
Opis
Ova konzultacija pokrenuta je postupkom: Otvoreni natječaj - članci R.2124-2 1° i R.2161-2 do 5. Zakona o javnim nabavkama. Njen je cilj opskrba i dostava električne energije i prirodnog plina članovima udruge naručitelja čiji je koordinator metropolitanska Nice Côte d'Azur, prema sljedećem tijeku: ELEKTRICITET: PLAN KUPOVINE (4 godine): 2026, 2027, 2028, 2029 DOBAVKA (3 godine): 2028, 2029, 2030 PLIN: PLAN KUPOVINE (4 godine): 2026, 2027, 2028, 2029 DOBAVKA (4 godine): 2027, 2028, 2029, 2030 Službe navedene ispod moraju biti obavljene za svakog člana udruge naručitelja: • potpuna opskrba energijom (električnom energijom, prirodnim plinom) točaka dostave članova udruge naručitelja, • poslovi odgovornog/posljednjeg odredišta za uravnoteženje povezanog s potrošnjom energije (električnom energijom, prirodnim plinom) točaka dostave članova, • pristup javnim mrežama prijenosa i distribucije i njihova upotreba (u okviru jedinstvenog ugovora), • dodatne usluge vezane uz poslove Gestionnaire du Réseau de Distribution (GRD) koje su skupili u katalogu usluga tog GRD, • sve usluge definirane u ovom CCAP i CCTP. Dobavljač obavlja sve usluge u skladu s odredbama dokumentacije za konzultacije s poduzetnicima. Svaki član odgovoran je za ispravno izvršavanje ugovora u svom vlastitom području točaka dostave.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Fourniture de cellule HTA 24kV-2500A-20kA sans SF6 ou dont le PRP <1000
Enedis SAFrancuskaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Lámpa és világítási szerelvények – FOURNITURE DE CONSOMMABLES SCENIQUES - 2027-2031
Toulouse MétropoleFrancuskaLamps and light fittingsRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Villamos, elektromechanikus és elektrotechnikai kellékek – Fourniture d’assemblages de piles lithium et batteries lithium-ion
IfremerFrancuskaElectronic, electromechanical and electrotechnical suppliesBatteriesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Villamos gépek, készülékek, berendezések és fogyóeszközök; világítás – Etude, fourniture et installation d'un variateur
EDF SAFrancuskaElectrical machinery, apparatus, equipment and consumables; lightingNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.