Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Görögország – Élelmiszerek, italok, dohány és kapcsolódó termékek – Διακήρυξη 04/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrčkaObjavljeno na 21. tra 2026.
Rok je prošaoOpis
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια εφοδίων κλάσης Ι προς κάλυψη των αναγκών συσσιτίου του προσωπικού των Μονάδων – Ανεξ. Υπομονάδων και Στρατιωτικών Καταστημάτων/Εκμεταλλεύσεων (ΛΑΦ Αλεξανδρούπολης - Φερών - Τυχερού – Σαμοθράκης, ΚΑΑΥ Μάκρης) της ΧΙΙ Μ/Κ ΜΠ, μέσω του ΣΠ Αλεξανδρούπολης για 12 μήνες, κατά τη διάρκεια μη χορήγησης του αντιστοίχου εφοδίου από τη Στρατιωτική Υπηρεσία
CPV kodovi
Food, beverages, tobacco and related productsSoft drinksFruit juicesCoffeeBlack teaUncooked pastaMilkCondensed milkFeta cheeseFresh or frozen vegetablesBeansLentilsMineral waterProcessed riceEggsTomato purée
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGrčkaHospital mealsRok za 55 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGrčkaPrepared mealsRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrčkaMeatChickensTurkeysRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGrčkaSchool mealsRok za 39 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.