Natrag na pretraživanje
Francuska – Osigurateljne usluge – Le marché concerne la souscription et la gestion de contrats d'assurances
Commune des Adrets-de-l'Estérel (83)FrancuskaObjavljeno na 16. srp 2026.
20 dana preostalaOpis
Nabava se odnosi na sklapanje i upravljanje ugovorima o osiguranju (CPV n° 66510000-8) koji pokrivaju navedene rizike, putem postupka javnog poziva na ponude, u skladu s člancima R2161-1 do R2161-5 Zakona o javnim nabavkama: 1. - ŠTETE NA IMOVINI (CPV n° 66515200-5) 2. - GRADANSKA ODGOVORNOST (CPV n° 66516000-0) 3. - FLOTA AUTOMOBILA (CPV n° 66514110-0) 4. - STATUTSKA RIZICA (CPV 66512000-2) 5. - KIBERNETSKA RIZICA (CPV 66515411-7)
CPV kodovi
Insurance servicesProperty insurance servicesLiability insurance servicesMotor vehicle insurance servicesAccident and health insurance servicesPecuniary loss insurance services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché de services d'assurance
GCSMS - LES EHPAD PUBLICS DU VAL DE MARNEFrancuskaInsurance servicesLiability insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Marché d'Assurances DO/CCRD du projet neuf de la Cité Scolaire Internationale de Gonesse
REGION ILE-DE-FRANCEFrancuskaInsurance servicesNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d'assurances
BRESTPORTFrancuskaInsurance servicesDamage or loss insurance servicesLiability insurance servicesRok za 7 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – Prestations de services d’assurances
Commune de Saint-RenanFrancuskaInsurance servicesProperty insurance servicesLiability insurance servicesRok za 36 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.