Natrag na pretraživanje
Szlovákia – Munkásvédelmi cipő – Pracovná a bezpečnostná obuv
Železnice Slovenskej republikySlovačkaObjavljeno na 01. ruj 2026.
29 dana preostalaOpis
Predmetom zákazky s názvom „Pracovná a bezpečnostná obuv“ je dodávka tovaru – pracovnej a bezpečnostnej obuvi pre potreby zamestnancov obstarávateľa v rámci plnenia povinnosti obstarávateľa v zmysle ust. zákona č. 124/2006 Z. z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov poskytovať zamestnancom potrebné účinné osobné ochranné pracovné prostriedky. Bližší opis predmetu zákazky tvorí prílohu č. 2 a č. 9 týchto súťažných podkladov.
CPV kodovi
Protective footwearSpecial footwear
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Szlovákia – Vállalati ruha – Uniformy
Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosťSlovačkaCorporate clothingGarmentsOccupational clothingNema rokaObjavljeno na 25. ožu 2026.
Görögország – Pulóver – Διακήρυξη υπ’ αρίθμ. 16/26 της ΥΠ/ΠΑ για την Προμήθεια Ειδών Ιματισμού «Πουλόβερ V με Μανίκι» και «Πουλόβερ Ζιβάγκο»
ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΡΟΜΗΘΕΙΩΝ ΠΟΛΕΜΙΚΗΣ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣGrčkaPulloversRok za 33 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Spanyolország – Ruházat, lábbeli, bőröndök és utazótáskák és kiegészítők – Adquisición y suministro de uniformidad destinada a los integrantes de la Unidad de Intervención Policial y Unidad de Prevención y Reacción.
División Económica y Técnica (Cuerpo Nacional de Policía)ŠpanjolskaClothing, footwear, luggage articles and accessoriesRok za 98 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Észtország – Hátizsák – Kotid
Politsei- ja PiirivalveametEstonijaRucksacksRok za 15 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.