Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Italija – Endoskopski i endokirurški uređaji – CODICE ELET_COL - DGR 204 DEL 09/04/2026 -GARA TELEMATICA A PROCEDURA APERTA PER LA FORNITURA DI ATTREZZATURE E ARREDI PER IL COMPLETAMENTO FUNZIONALE DELLE NUOVE AREE SANITARIE NELLA NUOVA PALAZZINA
A.O. Sant'AndreaItalijaObjavljeno na 20. srp 2026.
Rok je prošaoOpis
DGR 204 DEL 09/04/2026 - TELEMATIČKA NABAVA PO OTVORENOJ POSTUPKU ZA DOBAVLJANJE OPREME I OPREME ZA FUNKCIJSKO ZAKONČANJE NOVIH SANITARNIH PODRUČJA U NOVOJ ZGRADI H1 JUG – CUP F84E23000260001 – POSTUPAK STELLA ZA DOBAVLJANJE SANITARNE OPREME I OPREME - KOĐI ELET_COL
CPV kodovi
Endoscopy, endosurgery devices
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – PROCEDURA APERTA SOPRA SOGLIA COMUNITARIA PER L’AFFIDAMENTO DELLA FORNITURA DI REAGENTI E SISTEMI DI DIAGNOSTICA MOLECOLARE INFETTIVOLOGICA “FAST” OCCORRENTI ALLA S.C. MICROBIOLOGIA E VIROLOGIA PER LA DURATA DI 60 MESI, CON OPZIONE DI RINNOVO DI 24 MESI, PROROGA TECNICA DI 6 MESI E CLAUSOLA DI ADESIONE SUCCESSIVA FINO AL 200%, DA AGGIUDICARSI CON IL CRITERIO DELL’OFFERTA ECONOMICAMENTE PIÙ VANTAGG
ORG-0001ItalijaMiscellaneous medical devices and productsRok za 37 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalijaCathetersRok za 39 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItalijaMedical equipmentsRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalijaMedical consumablesRok za 38 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.