Norveška – Usluge popravaka i održavanja – 50-BYM-2026 - Framework agreement for bicycle workshop services
Opis
Cilj je ugovoriti okvirni ugovor s dobavljačem usluga biciklističkog radionice. Okvirni ugovor će obuhvatiti potrebe nadležne vlasti za popravak bicikala koji se obavljaju kao pop-up radionica i mobilna biciklistička radionica na besplatnim događajima širom Osla. Ugovor također obuhvaća nabavu materijala i opreme prilikom zamjene nekih dijelova bicikla. Okvirni ugovor vrijedi do maksimalne vrijednosti od NOK 6 milijuna. Procjena je samo vodič i bez obveze za nadležnu vlast. Okvirni ugovor nije isključiv za usluge koje podliježu njegovom okviru. U slučaju nedostatka kapaciteta i slično, nadležna vlast zadržava pravo na nabavu ekvivalentnih usluga izvan okvirnog ugovora u skladu s zakonom i propisima o javnim nabavkama.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Norvégia – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – Framework agreement for the inspection and maintenance of electrical installations and ventilation installations.
Renovasjonsselskapet for Drammensregionen IKS (RfD)NorveškaRepair and maintenance services of building installationsRepair and maintenance services of central heatingRepair and maintenance services of electrical building installationsRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Norvégia – Különféle javítási és karbantartási szolgáltatások – Procurement of reconstruction/redecorating service on the 2nd floor. The Main Rescue Centre
HOVEDREDNINGSSENTRALENNorveškaMiscellaneous repair and maintenance servicesPaints and wallcoveringsBuilding alteration workRok za 19 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Norvégia – Bútorjavítási és -karbantartási szolgáltatások – Framework agreement for maintenance, repairs and redesign of furniture and fixtures
Oslo Kommune v/ Økonomi- Og ForvaltningsetatenNorveškaRepair and maintenance services of furnitureFurnitureFurnishingRok za 26 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Norvégia – Épületszerelvény-javítási és -karbantartási szolgáltatások – 2026/3611 Framework agreement with a tenderer for the operation and maintenance of lift facilities for security properties in Oslo.
StatsbyggNorveškaRepair and maintenance services of building installationsRepair and maintenance servicesConstruction workRok za 15 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.