Natrag na pretraživanje
Italija – Pribor za zubnu protetiku i ravnanje zubi – Procedura aperta per laffidamento quadriennale della fornitura di manufatti odontotecnici protesici, con eventuale proroga tecnica semestrale, articolata in unico lotto, con applicazione del criterio del minor prezzo, ai sensi del combinato disposto dellart. 71 e dellart. 108, 3 comma, del D.lgs. 36/2023 e ss.mm.ii., per un importo a base dasta quadriennale di 1.200.000,00 esente IVA.
A.S.P. PALERMO - U.O.C. APPROVVIGIONAMENTIItalijaObjavljeno na 19. srp 2026.
32 dana preostalaOpis
Otkupna procedura za četverogodišnje obezbeđivanje opskrbe protetičkim stomatološkim izdelcima, s mogućnošću tehničkog polugodišnjeg produženja, podijeljena u jedan dio, s primjenom kriterija najniže cijene, u skladu s kombiniranim odredbama čl. 71 i čl. 108, st. 3, Zakona o odredbama 36/2023 i nadalje, za iznos četverogodišnje osnovne cijene od 1.200.000,00 bez PDV.
CPV kodovi
Prosthodontic and relining products
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Katéterek – Dispositivi per infusione accessi vascolari 2^ edizione
Azienda ZeroItalijaCathetersRok za 40 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi fogyóeszközök – Procedura aperta per la “Fornitura di Dispositivi per la Chirurgia Maxillo Facciale della U.O.C. di Otorinolaringoiatria e della Chirurgia Maxillo facciale del P.O. di Pozzuoli dell’Asl Napoli 2 Nord”
A.S.L. NAPOLI 2 NORDItalijaMedical consumablesRok za 39 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Orvosi felszerelések – STENT BE-FLARED
A.S.L. NAPOLI 1 CENTROItalijaMedical equipmentsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Procedura Aperta per l’affidamento della Fornitura di kit procedurali occorrenti ad AOU Pisana, AOU Senese e FTGM
ESTAR - Ente di Supporto Tecnico Amministrativo RegionaleItalijaMiscellaneous medical devices and productsRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.