Francuska – Usluge dobrovoljnog zdravstvenog osiguranja – Contrat groupe assurance complémentaire santé du personnel de la Caisse de Mutualité Sociale Agricole Ardèche Drôme Loire (MSA ADL) (Salariés et ayants droit).
Opis
Nakup "Zdravstveno dopunsko osiguranje" obavljen je postupkom s pregovaranjem (članak L2124-3 i članci R2124-3 4e, R2161-12 do R2161-20 Zakona o javnim nabavkama) i primjenom u ovom slučaju, na temelju Uredbe od 19. srpnja 2018. o ugovorima organizacija Socijalnog osiguranja. Postupak se sastoji od dvije odvojene faze u skladu s člancima R2144-8, R2144-9, R2161-12 do R2161-20 Zakona o javnim nabavkama, to jest:
1. PRVA FAZA: poziv na prijavu kandidata, čiji je cilj odrediti popis kandidata koji su dopušteni da predaju ponudu u drugoj fazi. U okviru ovog postupka, kupac ne ograničava se na maksimalni broj prijava dopuštenih u drugoj fazi. Rok za dostavu prijava: 28/05/2026 u 16 sati.
2. DRUGA FAZA: konzultacija, čiji je cilj odabir ponude. Kandidati odabrani u fazi 1 primaju pismo o konzultaciji koje navodi uvjete pristupa dokumentima konzultacije koji će biti dostupni direktno elektroničkim putem (preuzimljivi s Platforme: "achatpublic.com") i na temelju kojih će biti pozvani da predaju ponudu koja mora biti poslana prije datuma i vremena navedenih u prethodno spomenutom pismu. Nakon primanja i analize ponuda, nadležni organ će započeti pregovore s ponuđačima. Za ovaj ugovor, kandidat, a zatim i nositelj, će biti dobavljač. Koosiguranje je dopušteno. Kandidati mogu podnijeti ponudu u obliku zajedničkog udruženja, u skladu s odredbama Okrugloga pisma od 24. prosinca 2007. o zaključivanju javnih ugovora o osiguranju. U slučaju udruženja, mandatari su solidarni.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Feldolgozási és klíringszolgáltatások – FOURNITURE DE TITRES RESTAURANT POUR LES AGENTS DE LA VILLE DE MAGNY LE HONGRE
COMMUNE DE MAGNY LE HONGREFrancuskaProcessing and clearing servicesRok za 33 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási szolgáltatások – PRESTATIONS DE SERVICES D'ASSURANCES
Mairie de Le DrennecFrancuskaInsurance servicesAccident and health insurance servicesLegal expenses insurance servicesRok za 64 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Egészségbiztosítási szolgáltatások – Prestations de services d’assurance Frais de Santé pour le personnel de la SIDR
SIDR (Société Immobilière du Département de la Réunion) Société Anonyme d’Economie Mixte (SEM) créée en application de l’article 2 de la loi du 30 avril 1946 au capital de 125 000 000 eurosFrancuskaHealth insurance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Biztosítási statisztikai szolgáltatások – Prestations d'actuariat
CNBF Caisse Nationale des Barreaux FrançaisFrancuskaActuarial servicesSoftware maintenance and repair servicesCustom software development servicesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.