Mađarska – Cjepiva – „HPV elleni oltóanyag"
Opis
Ajánlatkérő unijskom postupom, prema članku 85. st. (1) točke c) Zakon o javnim nabavkama, pokreće postupak javne nabave pregovaračkog tipa, u okviru kojega nabavlja HPV vakcinu sa 9 komponenata, u 2 doze, za zaštitne vakcinacije u dobi od 12 godina (rekombinantna, adsorpcijska). ATC kod: J07BM. Ukupna količina: 237.500 doza + 190.000 doza opcija. Ajánlatkérő, prema članku 6. st. (1) Uredbe Vlade 16/2012. (II. 16.), propisuje obavezu davanja popusta na robu u iznosu koji odgovara minimalno 20% ukupne količine (osnovna količina + opcijska količina), prema članku 2. st. 1. točke Uredbe Vlade 16/2012. (II. 16.). Popust se mora isporučiti u količini koja je iznad ukupne količine navedene u javnoj nabavi (osnovna količina i opcijska količina). Količina popusta se mora osigurati u svakom pojedinačnom isporučivanju u osnovnoj i opcijskoj količini, u odnosu koji odgovara popustu. Ako ajánlatkérő koristi samo dio opcijske količine, popust se mora osigurati u tom dijelu opcijske količine u istom odnosu. Ajánlatkérő je određio količinu opcijskog dijela prema članku 6. st. (2) Uredbe Vlade 16/2012. (II. 16.).
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Magyarország – Érprotézisek – DEK-1676 Érprotézisek és érsebészeti fogyóanyagok
Debreceni EgyetemMađarskaVascular prosthesesRok za 28 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Katéterek – Elektrofiziológiai eszközök beszerzése II.
Semmelweis EgyetemMađarskaCathetersCatheter accessoriesRok za 30 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Humán medtech eszközök beszerzése
Semmelweis EgyetemMađarskaMedical consumablesNema rokaObjavljeno na 27. kol 2026.
Magyarország – Orvosi fogyóeszközök – Gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése 4
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi OktatókórházMađarskaMedical consumablesRok za 30 danaObjavljeno na 27. kol 2026.