Natrag na pretraživanje
Francuska – Usluge upravljanja parkiralištima – Concession de service public pour l'exploitation des parcs de stationnement « Euralille Centre Commercial », « Euralille Grand Palais - Zénith », « Euralille Gare A », « Euralille Gare B » et « Euralille Gare C » situés à Lille.
Métropole Européenne de LilleFrancuskaObjavljeno na 04. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
RADI SE OVO TIČE UGOVORA O ZAJEDNICI SERVICE U SMISLU ČLANKA L1121-3 ZAKONA O JAVNOJ NABAVCI (ZJN) I ČLANKA L1411-1 OPĆEG ZAKONA O LOKALNIM ZAJEDNICAMA (OZLZ). POSTUPAK JE PODLOŽAN ODREDBAMA TREĆEG DIJELA ZAKONA O JAVNOJ NABAVCI, KOJI SE TIČE UGOVORA O ZAJEDNICI. ZAJEDNIČAR PREUZIMA SVE RIZIKE VEZANE ZA EKSPLOATACIJU I OSNOVNI DEO SVOJE NAKNADE DOBIJA OD EKSPLOATACIJE.
CPV kodovi
Car park management services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Búvárszolgálat – Interventions de scaphandriers pour la Direction Territoriale Nord - Pas-de-Calais de VNF lot n°1 – Secteur Deûle Scarpe lot n°2 – Secteur Escaut St-Quentin lot n°3 – Secteur Flandres-Lys
DTNPCFrancuskaDiving servicesRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Szennyesgyűjtési szolgáltatások – Location et entretien des vêtements professionnels de restauration et du linge plat de tous les collaborateurs affectés dans les restaurants administratifs gérés par l'Association Action Sociale Finance Restauration (ASFR)
ASFR - ACTION SOCIALE FINANCES RESTAURATIONFrancuskaLaundry-collection servicesOccupational clothingWashing and dry-cleaning servicesRok za 34 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Textiltisztítási szolgáltatások – Entretien, réparation et prestations annexes des équipements de protection individuelle (EPI) et autres effets textiles du SDIS de Maine-et-Loire
SDIS 49 - MAINE ET LOIREFrancuskaTextile-cleaning servicesRepair services of garments and textilesRok za 27 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Különféle szolgáltatások – Fourniture, gestion et livraison de titres restaurants et de chèques-cadeaux pour le personnel du SINNOVAL
SINNOVAL - Syndicat d'Innovation des déchets de déchets de la Guadeloupe (971)FrancuskaMiscellaneous servicesRok za 2 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.