Natrag na pretraživanje
Nizozemska – Usluge ispitivanja javnog mišljenja – Fiscale Monitor (onderzoek)
Belastingdienst, IUC BelastingdienstNizozemskaObjavljeno na 06. srp 2026.
16 dana preostalaOpis
Narudžba se odnosi na izvođenje Fiskalnog Monitora i Carinskog Monitora: povremeno istraživanje stavova i iskustava građana i poduzeća u vezi s Poreznom upravom i Carinom, radi tri Generalnih direktorata; za više informacija pogledajte dokumentaciju o javnim nabavkama. Procjenjena vrijednost bez PDV-a iznosi 985.525 EUR. Maksimalna vrijednost bez PDV-a iznosi 1.095.028 EUR.
CPV kodovi
Public-opinion polling servicesMarket and economic research; polling and statistics
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie GelderlandNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesFiscal servicesRok za 37 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok za 55 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Hirdetési és marketingszolgáltatások – Dienst communicatie en marketing Ontwikkelingsbedrijf NHN n.v.
Ontwikkelingsbedrijf Noord-Holland Noord N.V.NizozemskaAdvertising and marketing servicesRok za 17 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok za 62 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.