Francuska – Arhitektonske i srodne usluge – Marché de maitrise d'oeuvre pour l'étude et la réalisation de l'opération de construction du 7ème centre d'incendie et de secours de l'agglomération nantaise sur la commune de La Montagne (44).
Opis
Misija nadzora izgradnje 7. vatrogasnog centra i spasa na području općine La Montagne (44) u aglomeraciji Nanta. Ova konsultacija je ograničeni natječaj za nadzor izgradnje na skici, u skladu s člancima L 2172-1, R2162-15 do R2162-22, R2162-24, R2172-1 do R2172-2, R2172-4 i R2172-6 Zakona o javnim nabavkama (ZJN). Izgradnja ovog VCS je realizacija projekta fuzije 5 VCS u bazenu VCS Jugozapad Nantes Métropole (s VCS BOUAYE, BOUGUENAIS, BRAINS, LA MONTAGNE, LE PELLERIN). Ovaj novi VCS će raditi s vatrogascima, dobrovoljcima i profesionalcima, na straži unutar VCS. Imat će površinu od približno 2000 m² korisne površine (bez cirkulacija i tehničkih prostora) na 2 do 3 kata, na općini LA MONTAGNE (ZAC « Montagne plus »). SDIS 44 želi postići primjeren okolišni primjer, bilo u pogledu koncepcije, kontrole energetskih potreba, štedljivosti zemljišta i zaštite okoliša. Dio posvećen radovima iznosi predviđeni iznos od 7 790 000 Euros bez PDV na datum vrijednosti: travanj 2026. Predviđeni vremenski plan operacije je sljedeći: -Pokretanje studija: travanj 2027 -Početak gradilišta: 2. kvartal 2028 -Kraj gradilišta: 4. kvartal 2029. Odbor za izbor pobjednika ili pobjednika će se održati tijekom 1. kvartala 2027.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancuskaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 59 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 26 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.