Natrag na pretraživanje
Ovaj natječaj je povučen.
Francuska – Usluge upravljanja odvodnjom – Exploitation des systèmes d'assainissement de Nice, La Trinité, Villefranche-sur-Mer, Cap-d'Ail, Eze, Saint-Jean-Cap-Ferrat et Beaulieu-sur-Mer, Drap, Saint- André-de-la-Roche et Falicon.
Régie Eau d'Azur (06)FrancuskaObjavljeno na 16. srp 2026.
Nije naveden rokOpis
Konsultacija se odnosi na eksploataciju sustava za kanalizaciju u Nice, La Trinité, Villefranche-sur-Mer, Cap-d'Ail, Eze, Saint-Jean-Cap-Ferrat i Beaulieu-sur-Mer, Drap, Saint-André-de-la-Roche i Falicon. Ova konsultacija obuhvaća i radove na rehabilitaciji konstrukcija. Radi se o globalnom ugovoru o performansama u skladu s člankom L2171-3 Zakona o javnim nabavkama.
CPV kodovi
Sewerage management servicesSewerage work
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Marché 26.AO.BA.053 - Réalisation de prestations de mise en propreté et services annexes des locaux et abords immédiats des équipements de l'Etablissement Public Est Ensemble
EST ENSEMBLEFrancuskaBuilding-cleaning servicesCar park cleaning servicesPersonal care productsRok za 33 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Épülettakarítási szolgáltatások – Prestations de nettoyage de bâtiments
Ville d'ANNECYFrancuskaBuilding-cleaning servicesSchool cleaning servicesRok za 11 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Hulladékkal és szeméttel kapcsolatos szolgáltatások – TRANSPORT DE DECHETS ISSUS DES ACTIVITES DES DECHETERIES
CA RODEZ AGGLOMERATIONFrancuskaRefuse and waste related servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Szemétgyűjtési szolgáltatások – Ramassage des feuilles sur le territoire de la commune de Champigny-sur-Marne
Mairie de Champigny-sur-MarneFrancuskaLitter collection servicesStreet-cleaning servicesRok za 28 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.