Poljska – Arhitektonske usluge, tehničke usluge i usluge planiranja – Opracowanie dokumentacji przedprojektowej dla budowy metra w Krakowie
Opis
NAZIV I ADRESA NAKUPNOG ZAHTJEVAČA Gmina Miejska Kraków pl. Wszystkich Świętych 3-4 31-004 Kraków NIP 676-101-37-17 Regon 351554353 predstavljana, na temelju ovlasti Prezidenta grada Krakova br. 452/2026 od 1. srpnja 2026. godine, od strane: Łukasza Szewczyka - Zarząd Inwestycji Miejskich w Krakowie ul. Reymonta 20 30-059 Kraków NIP: 6762530337 REGON: 367252869 1. Predmet narudžbe je izrada predprojektne dokumentacije za izgradnju metroa u Krakovu. Narudžba se realizira u okviru investicijskog zadatka br. SI/T1.132/26 pod nazivom: „Izgradnja Metroa”. 2. Predmet narudžbe je podijeljen na sljedeće faze: 1) Osnovna narudžba: a) Faza Ia – izrada studija izvedivosti s navedenim preporučenim variantom, b) Faza Ib – izrada tehničkog koncepta, 2) Narudžba obuhvaćena pravom opcije: a) Faza II (opcija I) – izrada detaljnog tehničkog koncepta, b) Faza III (opcija II) – izrada informacijske karte poduhvata, c) Faza IV (opcija III) – izrada godišnjeg prirodnog inventara zajedno s izvješćem o utjecaju poduhvata na okoliš i dobivanjem odluke o okolišnim uvjetima, d) Faza V (opcija IV) – izrada funkcionalno-korisničkog programa, e) Faza VI (opcija V) – određivanje zona utjecaja, procjena stanja zgrada, analiza dinamičkih utjecaja, f) Faza VII (opcija VI) – izvođenje detaljnih geoloških istraživanja, g) Faza VIII (opcija VII) – davanje odgovora na pitanja ponuđača u postupku za dodjelu javne narudžbe za izradu projektne dokumentacije ili realizaciju građevinskih radova. 3. Nakupitelj može koristiti pravo opcije na uvjetima određenim u § 1 st. 14 Projektiranih Odredbi Ugovora (dalje PPU), koji čine prilog br. 1 do SWZ. 4. Izvođač je obavezan izvršiti predmet narudžbe u skladu s Opisom predmeta narudžbe (OPZ) i njegovim prilozima, koji čine prilog br. 1 do SWZ. Opseg predmeta narudžbe i obaveze Izvođača određeni su ne samo u PPU, već i u OPZ i Zahtjevima za razmjenu informacija (EIR), koji čine sastavni dio PPU i trebaju se tumačiti na zajednički način. OPREZ: Na svakom mjestu gdje se navodi ili citira Poljski standard PN, Nakupitelj dopušta ekvivalentne norme, u skladu s člankom 101 st. 4 Zakona o javnim nabavkama. 5. U skladu s § 10 PPU, Izvođač daje Nakupniku jamčevine za kvalitetu i jamčevine na Dokumentaciju koja ulazi u sastav Predmeta ugovora u okviru Faze Ia – VIII na razdoblje od 60 mjeseci. Razdoblje jamčevine za kvalitetu i jamčevine teče odvojeno za pojedine Faze od dana prijemanja Faze. 6. ROK IZVOĐENJA NARUDŽBE I. Izvođač je obavezan izvršiti predmet narudžbe u sljedećim rokovima: 1) Osnovna narudžba – u roku do 18 mjeseci od dana sklapanja ugovora, tj.: a) Izvođač je obavezan predati Nakupniku u roku do 10 dana od dana potpisivanja ugovora harmonogram stvarno-financijski. Taj harmonogram treba uključivati visinu nagrade, o kojoj je riječ u § 8 st. 1 točka 1 PPU. Harmonogram će biti predložen Nakupniku za prihvaćanje. Nakupitelj zadržava mogućnost podnošenja primjedbi na gornji harmonogram u roku do 7 dana od njegova predavanja od strane Izvođača. Izvođač je obavezan uzeti u obzir primjedbe Nakupnika te predati ispravljen harmonogram stvarno-financijski u roku do 5 dana od datuma primke primjedbi od Nakupnika. U slučaju korištenja prava opcije od strane Nakupnika, Izvođač je obavezan ažurirati harmonogram stvarno-financijski u roku do 10 dana od dana dostave Izvođaču izjave Nakupnika o korištenju prava opcije b) Faza Ia - izrada studija izvedivosti, u roku do 12 mjeseci od dana sklapanja ugovora, c) Faza Ib – izrada tehničkog koncepta, u roku do 18 mjeseci od dana sklapanja ugovora. 2) Narudžba u okviru opcije - rok realizacije iznosi do 64 mjeseci računajući od dana sklapanja ugovora, tj.: a) Faza II (opcija I) – do 12 mjeseci, b) Faza III (opcija II) – do 4 mjeseca, c) Faza IV (opcija III) – do 22 mjeseca, d) Faza V (opcija IV) – do 26 mjeseci, e) Faza VI (opcija V) – do 14 mjeseci, f) Faza VII (opcija VI) – do 24 mjeseca, g) Faza VIII (opcija VII) – do 12 mjeseci, te razdoblje mobilizacije, o kojem je riječ u § 1 st. 14 točka 3) PPU,
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások – ZZK - NZ/241/3400/109/26 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na remont i przebudowę gminnych budynków położonych we Wrocławiu - 2 Zadania
Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy WrocławPoljskaArchitectural services for buildingsRok za 34 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Lengyelország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej na zmianę systemu ogrzewania na elektryczne w lokalach gminnych.
Zarząd Zasobu Komunalnego Jednostka Budżetowa Gminy WrocławPoljskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 43 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Lengyelország – Építésvezetői szolgáltatások – Usługi pełnienia funkcji inwestora zastępczego dla zadania pn. „Poprawa efektywności energetycznej budynków Państwowego Instytutu Geologicznego”
Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut BadawczyPoljskaConstruction management servicesRok za 30 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Lengyelország – Építési munka felügyelete – Pełnienie nadzoru nad realizacją Robót oraz zarządzania Kontraktem pn. „Budowa węzła drogowego w miejscowości Jawornik w ciągu DK7”
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i AutostradPoljskaSupervision of building workConstruction management servicesRok za 10 danaObjavljeno na 31. kol 2026.