Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Urapidil (ATC-Code nach WHO: C02CA06)
Opis
Predmet ove objave je zaključivanje neisključivih ugovora o popustima prema § 130a st. 8 SGB V o lijekovima s aktivnom tvarju Urapidil (ATC-Code prema WHO: C02CA06). Zaključivanje ugovora odvija se u okviru tzv. Open-House modela, što znači da je zaključivanje ugovora tijekom razdoblja sudjelovanja otvoreno za sve zainteresirane farmaceutske tvrtke, pod uvjetom da ispunjavaju uvjete za sudjelovanje i prihvaćaju ih. To ima za posljedicu da se ne provode pojedinačne pregovore o ugovoru i da nema (dostavne) isključivosti. Ističe se da je količina nabave nepoznata, jer ovisi o potražnji i razvoju broja osiguranika, o načinu propisivanja liječnika te o načinu isporuke i zaliha javnih apoteka. Stoga se ne garantiraju minimalne količine nabave. Zainteresirane farmaceutske tvrtke mogu preuzeti podatke za sudjelovanje preko projektnog prostora Njemačkog portala za javne nabave (DTVP). Potrebno je najprije podnijeti zahtjev za pristup projektnom prostoru. Nakon što je pristup odobrio naložitelj, moguće je pristupiti podacima za sudjelovanje. O sadržaju podataka za sudjelovanje - posebno o sadržaju ugovora o popustima i popustima navedenim u njemu - mora se čuvati apsolutna tišina. Potpuno ili djelomično prenositi ili omogućavati pristup sadržajima podataka za sudjelovanje trećim licima zahtijeva prije pisano odobrenje naložitelja. Ako se odustaje od sudjelovanja, sve podatke je potrebno hitno uništi u skladu s zaštitom podataka. Podaci koje je potrebno predati proizađu iz dokumenta "Pismo" i "Objašnjenja ugovornih odredaba" objavljenih u projektnom prostoru. Komunikacija, uključujući slanje podataka za sudjelovanje, odvija se elektronički preko portala za javne nabave DTVP; detalji o tome mogu se naći u navedenim dokumentima. Sva drugačija navedena u objavi o narudžbi su poslovnim razlogima i ne imaju obvezujuću snagu. Zahtjevi za sudjelovanje mogu se prvi put podnijeti do 5. ožujka 2026. Sve dodatne rokove za podnošenje možete pronaći u prilogu "Rokovi za podnošenje" objavljenom u projektnom prostoru. Ako je dan podnošenja rokova subota, nedjelja ili državni praznik, umjesto tog dana nastupa sljedeći radni dan. Ako se zahtjevi za sudjelovanje dostave s kašnjenjem, bit će uzeti u obzir za sljedeći rok za podnošenje. Ugovor o popustima završava, nezavisno od datuma zaključivanja ugovora, najkasnije 31. ožujka 2028. Naložitelj se rezervira pravo prekinuti Open-House postupak prije vremena, posebno u slučaju zaključivanja isključivih ugovora o popustima; u tom slučaju, ugovori o popustima već zaključeni završavaju prema ugovornim odredbama. Prema iskustvu naložitelja, isključivi ugovori o popustima obično stupaju na snagu 8 do 12 mjeseci nakon objave odgovarajuće objave o narudžbi u Dodatku Službenog lista Europske unije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 42 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.