Mađarska – Prirodni plin – Földgáz beszerzése a 2026/2027. gázévre
Opis
Zemljani plin za Magyar Földgáztároló Zrt. za tehnološke svrhe, vlastitu upotrebu, tehnološke gubitke i nužnu zamjenu plina za 2026/2027. plinsku godinu. Tehnički sadržaj uključuje izvođenje nužne zamjene plina (prodaja i kupnja) vezano uz eksploataciju Zsanai plinskog spremnika. Kvaliteta zemljanog plina mora odgovarati kvalitetnim parametrima 2H definiranima u Prilogu 11. uredbe Vlade 19/2009. (I. 30.) o provedbi Zakona XL. 2008. o opskrbi zemljanim plinom. Ugovorena količina: 765.000.000 kWh (TOP 63.750.000 kWh) Planirane mjesečne količine korištenja zemljanog plina bit će određene u tehničkom prilogu dokumenta o javnoj nabavi.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Magyarország – Földgáz – Földgázenergia beszerzése 2027. II.
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai ÖnkormányzatMađarskaNatural gasRok za 15 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Villamos energia – Rövidtávú villamosenergia beszerzése 2028.
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő RészvénytársaságMađarskaElectricityRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Villamos energia – Hosszútávú villamosenergia beszerzése 2028.
MÁV Magyar Államvasutak Zártkörűen Működő RészvénytársaságMađarskaElectricityRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Magyarország – Villamos energia – PPKE-villamosenergia 2027-28
Pázmány Péter Katolikus EgyetemMađarskaElectricityRok za 23 danaObjavljeno na 24. kol 2026.