Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Interferon beta-1a, Fertigarzneimittelbezeichnung Rebif(R), ATC L03AB07
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se sklapaju u open-house modelu ne podliježu zakonskim odredbama o javnim nabavkama zbog odsustva odluke o izboru. Koristiti ovaj obrazac ne znači da se podvrgavate zakonskim odredbama o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava sva zainteresirana farmaceutska poduzeća sklopiti neekskluzivne ugovore o popustima za tvar Interferon beta-1a, naziv ljekovitog proizvoda Rebif(R), ATC L03AB07 prema § 130a st. 8 SGB V. AOK Bayern nudi svim zainteresiranim farmaceutskim poduzećima koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju sklapanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.08.2026, svi ugovori završavaju 31.07.2028. Sklapanje ugovora je moguće u bilo kojem trenutku tijekom tog razdoblja, ali najkasnije 03.06.2028. Ugovori se mogu otkazati s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustima za ljekovita sredstva s istom tvarom, sklopljen na federalnom ili državnom nivou u otvorenom postupku, open-house ugovori automatski prestaju vrijediti za odgovarajući period. Ugovor će se sklopiti sva zainteresirana farmaceutska poduzeća koja će dokazati svoju kvalifikaciju ispunjenim i potpisanim samozavjerenjem o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani (potpis mora se potvrditi iz izvoda iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predložiti ovlast) ugovor uz ispunjenu i potpisanu prilogu "Odredba ljekovitih sredstava predmeta ugovora" te ispunjeno i potpisano samozavjerenje o pouzdanosti. Dokumentacija se može predati TAKOĐER U PISANOM OBLIKU RUČNO POTPISANO ILI ELEKTRONSKI s kvalificiranom elektronskom potpisom. Pisana dokumentacija u 2 primjerka u originalu se šalje na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München. ELEKTRONSKA dokumentacija s kvalificiranom elektronskom potpisom se šalje preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuna i točna dokumentacija primi do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je na sljedeći prvi dan mjeseca, inače na prvi dan mjeseca nakon toga. Za pisano potpisane dokumentacije u pisanim oblikom je potrebno prije poslati potpunu, ispunjenu i potpisanu dokumentaciju kao skeniranu kopiju na e-poštu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako potpune i točne originalne dokumentacije u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na upute za ispunjavanje, koje su dostupne pod www.dtvp.de u dokumentaciji o javnim nabavkama. Zainteresirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu za open-house postupak na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje dokumentacije o javnim nabavkama. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri ugovora u obzir se uzimaju samo farmaceutska poduzeća. Dokumentacija open-house postupka otključana je samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima ugovora i moraju se strogo čuvati kao povjerljive. Zatraživanjem otključavanja od strane poduzeća potvrđuje se povjerljiva obrada dokumentacije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss eines nicht exklusiven Rabattvertrages nach § 130a Abs. 8 SGB V zu Arzneimitteln mit dem Wirkstoff Guanfacin (ATC-Code: N06BA21).
AOK Niedersachsen. Die Gesundheitskasse.NjemačkaPharmaceutical productsRok za 726 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Ticagrelor, ATC B01AC24
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 210 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Testápoló termékek – Rahmenvertrag über Lieferung von Toilettenpapier / Papierfalthandtücher / flüssige Handwaschseife (GB StMUV)
Freistaat Bayern, vertreten durch das Bayerische Landesamt für UmweltNjemačkaPersonal care productsSoapToilet paperRok za 34 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Open house Arzneimittelrabattverträge zum Wirkstoff Oxycodon und Naloxon, ATC N02AA55
AOK Rheinland-Pfalz/Saarland - Die GesundheitskasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 240 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.