Rumunjska – Klupe – ACHIZITIE BANCI STRADALE: - Lotul I: Achiziţie banci stradale de agrement cu spatar si cotiere - Lotul II: Ansamblu o banca cu spatar si 2 jardiniere - Lotul III: Ansamblu o banca cu spatar, o jardiniera si pergola
Opis
Autoriteti za ugovor - Grad Craiova namjerava zaključiti okvirni ugovor na razdoblje od 4 godine za nabavu uličnih klupa: Lot I: Ulične klupe s naslonjačem i podnožjem, Lot II: Skupina jedna klupa s naslonjačem i dvije cvjetnjake, Lot III: Skupina jedna klupa s naslonjačem, jedna cvjetnjak i pergola, nabava koja ima za cilj opremiti urbane prostore za poboljšanje kvalitete života građana, opremanjem zona interesa proizvodima koji odgovaraju zahtjevima kvalitete, održivosti, estetike i funkcionalnosti. Najmanje zahtjeve za tražene proizvode kao i najmanje i najveće procijenjene količine tijekom Okvirnog ugovora kao i za jedan podređeni ugovor, za svaki lot posebno, navedene su u knjizi posla br. 255635/16.07.2026. Ove količine predstavljaju procjene količina koje bi mogle biti tražene tijekom cijelog razdoblja okvirnog ugovora, one mogu biti manje, jednake ili veće u odnosu na procijenjene, u zavisnosti od potreba nadležnog autoriteta. Promjena Okvirnog ugovora/ugovora o javnom nabavku, tijekom razdoblja njegova važenja, vrši se u uvjetima predviđenim u čl. 221 Zakona br. 98/2016, s kasnijim izmjenama i dopunama. Promjena Okvirnog ugovora/ugovora o javnom nabavku, tijekom razdoblja njegova važenja, na drugi način nego u slučajevima i uvjetima predviđenim u čl. 221 Zakona br. 98/2016, s kasnijim izmjenama i dopunama, ostvaruje se organiziranjem nove postupka dodjele, u skladu s odredbama zakona. Rokovi za podnošenje/odgovor na zahtjeve za razjašnjenje/ dodatne informacije: A. U skladu s odredbama čl. 160. st. (1) Zakona br. 98/2016 s izmjenama i dopunama, rok do kojeg svaki zainteresirani gospodarstvenik ima pravo tražiti razjašnjenja ili dodatne informacije u vezi s dokumentacijom za dodjelu iznosi 18 dana prije roka za podnošenje ponuda. B. U skladu s odredbama čl. 160. st. (2) Zakona br. 98/2016, s izmjenama i dopunama, nadležni autoritet će prevesti konsolidirani odgovor na zahtjeve za razjašnjenje/dodatne informacije 11. dan prije roka za podnošenje ponuda, ukoliko su poslani u navedenom roku.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Románia – Bemutatási célra tervezett készülékek és berendezések – Lot 1: DEFIBRILATOR DE INSTRUIRE PENTRU SCENARII (AED), Pachet 3 manechine pentru suportul de bază al vieţii Lot 2- MODEL DEMONSTRATIV CAP ÎN SECŢIUNE si MANECHIN TORS ADULT PENTRU BLS CU EVALUAREA CALITĂŢII RESUSCITĂRII
Universitatea de Medicina si Farmacie "Iuliu Hatieganu" Cluj-NapocaRumunjskaApparatus and equipment designed for demonstrational purposesRok za 30 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Románia – Bemutatási célra tervezett készülékek és berendezések – Achiziționarea unor echipamente didactice performante in cadrul proiectului UPGRADE UPT – UPGRADE - UPT – Modernizarea și echiparea infrastructurii educaționale pentru îmbunătățirea accesului la educație în cadrul UPT, Facultatea de Construcții și Facultatea de Arhitectură și Urbanism
UNIVERSITATEA POLITEHNICA TIMISOARARumunjskaApparatus and equipment designed for demonstrational purposesDetection and analysis apparatusTraining aids and devicesRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Románia – Hűtőgépek – ECHIPAMENTE DE LABORATOR tip 3
Institutul National de Cercetare Dezvoltare Medico Militara CantacuzinoRumunjskaRefrigeratorsFreezersShakers and accessoriesRok za 28 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Románia – Tisztító vegyületek – Furnizare Materiale de curatenie - 3 loturi
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREIRumunjskaCleaning compoundsRok za 14 danaObjavljeno na 27. kol 2026.