Natrag na pretraživanje
Njemačka – Arhitektonske, tehničke i geodetske usluge – BIM-Brenzbahn, Vermessung von Aalen bis Ulm, Aktualisierung IVMG; BIM-Bestandsmodell, Strecke 4760
DB InfraGO AG – Geschäftsbereich Fahrweg (Bukr 16)NjemačkaObjavljeno na 14. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
Izvješćivanje o javnim nabavkama za projekt „Proširenje i elektrifikacija Brenzbahna“ odjeljak Aalen do Ulm. Uključene usluge obuhvaćaju geodetsko mjerenje pruge, građevina i uređaja, prijenos postojećih podataka u DB_REF2016 te stvaranje BIM modela postojećih objekata. Posebno se uključuje izmjeravanje pruge i skretnica, izmjeravanje objekata, stvaranje DGM-a, planove položaja i dokumentaciju postojećeg stanja, ažuriranje IVMG-a. Usluga je podijeljena u dva dijela: dio 1 Aalen–Giengen i dio 2 Giengen–Ulm.
CPV kodovi
Architectural, engineering and surveying services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Verkehrsuntersuchung A 661 zw. AS Friedberger Landstaße und AK Offenbach
Die Autobahn GmbH des Bundes - NL WestNjemačkaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok za 31 danObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Hídellenőrzési szolgáltatások – Prüfung_Überwachung v. Ing-BW, DIN1076, Baulast Land-Südbezirke - Bauwerksprüfungen und Bauwerksüberwachungen gemäß DIN 1076
Land Berlin, Senatsverwaltung für Mobilität, Verkehr, Klimaschutz und UmweltNjemačkaBridge-inspection servicesRok za 10 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Mérnöki szolgáltatások – VKE D171, B228, Ersatzneubau Krefeld-Uerdinger Rheinbrücke - Umweltplanerische Leistungen
DEGES Deutsche Einheit Fernstraßenplanungs- und -bau GmbHNjemačkaEngineering servicesRok za 29 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Németország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Generalplanungsleistungen Biogutvergärungsanlage
Abfallentsorgungs- und Stadtreinigungsbetrieb der Stadt ChemnitzNjemačkaEngineering design servicesNema rokaObjavljeno na 30. kol 2026.