Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Lengyelország – Diagnosztikai készletek – Dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego wirusów dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuPoljskaObjavljeno na 01. srp 2026.
Rok je prošaoOpis
Przedmiotem zamówienia jest dostawa zestawów diagnostycznych do izolacji i wykrywania materiału genetycznego dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku - 10 części
CPV kodovi
Diagnostic kits
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoljskaMedical consumablesRok za 26 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePoljskaLaboratory reagentsAnalysersRok za 8 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – 208/PN/2026 Dostawa jednorazowych wyrobów medycznych na potrzeby całego szpitala dla UCK
Uniwersyteckie Centrum KlinicznePoljskaMedical consumablesCollector and collection bags, drainage and kitsAdministration setsRok za 15 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Orvosi felszerelések – DZP.242.395.2026 Dostawa specjalistycznego sprzętu medycznego dla Kliniki Ortopedii, Traumatologii Narządu Ruchu i Chirurgii Ręki
UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY IM. JANA MIKULICZA-RADECKIEGO WE WROCŁAWIUPoljskaMedical equipmentsOrthopaedic implantsRok za 15 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.