Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 05/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrčkaObjavljeno na 27. svi 2026.
Rok je prošaoOpis
Διακήρυξη ανοικτού ηλεκτρονικού δημόσιου διαγωνισμού για την προμήθεια κρεάτων και πουλερικών για κάλυψη των αναγκών των Μονάδων και των Στρατιωτικών Εκμεταλλεύσεων της XII Μ/Κ ΜΠ, πλην αυτών που υποστηρίζονται από το ΚΕΜΣ Διδυμοτείχου και της ΤΔ 41 Μ/Κ ΣΠ
CPV kodovi
MeatPoultryVealPorkLamb and muttonChickensTurkeysBovine meat
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Kórházi készételek – ΣΙΤΙΣΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟΥ ΛΑΜΙΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΜΙΑΣGrčkaHospital mealsRok za 55 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΓΙΑ ΤΗ ΣΙΤΙΣΗ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΡΟΔΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΑΚΑΔΗΜΑΙΚΟ ΕΤΟΣ 2026-2027
ΔΗΜΟΣ ΡΟΔΟΥGrčkaPrepared mealsRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Hús – Διακήρυξη 06/2026
ΧVI Μηχανοκίνητη Μεραρχία ΠεζικούGrčkaMeatChickensTurkeysRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Iskolai készételek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΤΟΙΜΩΝ ΓΕΥΜΑΤΩΝ ΣΙΤΙΣΗΣ ΤΩΝ ΜΑΘΗΤΩΝ ΤΟΥ ΜΟΥΣΙΚΟΥ ΣΧΟΛΕΙΟΥ ΚΑΒΑΛΑΣ ΣΧΟΛΙΚΩΝ ΕΤΩΝ 2026-2027, 2027-2028 και 2028-2029
ΔΗΜΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣGrčkaSchool mealsRok za 39 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.