Francuska – Građevinski radovi na višestambenim zgradama – Marché de travaux en corps d'état séparés en vue de la construction de 60 logements collectifs y compris VRD, au 140 Boulevard Gambetta à St-Quentin. (Relance suite à déclaration sans suite de la consultation n°25389.)
Opis
Postupak je pokrenut u skladu s odredbama članaka R.2124-2 1°, R.2161-2 do R.2161-5 Zakona o javnim nabavkama. Radovi koji su predmet ove konzultacije čine jedinstveni dio. Ugovori su podijeljeni u 5 lota i potpisani su za odvojene zanimanja. Predviđeno je da će radovi početi u siječnju 2027. Predviđena trajanje radova je 24 mjeseca (od čega 1 mjesec pripreme). Ugovori su zaključeni na globalnu i fiksnu cijenu s mogućnošću revizije; U skladu s članakom L.2122-2 ZJN, cijeli lotovi su predmet obavezne akcije uvođenja u ekonomsku aktivnost. Slobodne varijante su dopuštene. Kandidati neće moći predložiti više od dvije varijante. Cijene su revidirajule u skladu s odredbama CCTP. Obavezna posjeta lokaciji je planirana za lot 1 VRD i lot 2 glavno građevinsko radovi (članak 8.6. Pravila Konzultacije) 4. rujna 2026. u 09:30.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.