Švicarska – Usluge osiguranja od nezgode i usluge zdravstvenog osiguranja – Demande d'offres pour assurance de personnes LAA/LAAC/MAPG
Opis
Usluge osiguranja osoba LAA/LAAC/MAPG Dokument « Uslužna obavijest službeno popunjena od strane trenutnog osiguravatelja » treba se zatražiti od Courtier Qualibroker Swiss Risk & Care, od 10.07.2026. Ponuđač je pozvan da se kontaktira s Qualibroker Swiss Risk & Care putem e-pošte: [email protected]. GIAP, kao nadležna institucija za javna nabavka i zbog pragova za dodjelu mandata, dužan je objaviti poziv na ponudu u otvorenom postupku prema pravilima javne nabavke za navedeni ugovor. GIAP ima zadatak osigurati fakultativno kolektivno praćenje van školskog vremena učenika osnovnog razreda javnih škola (od 4 do 12 godina), čime se omogućuje roditeljima da usklade obiteljski i radni život. GIAP upravlja vanškolskim aktivnostima od 1994. godine. Ustanovljen Zakonom o dnevnom smještaju (LAJC), udruženje je priključeno Udruženju genevskih općina (ACG). Upravlja ga međuopćinski savjet sastavljen od jednog predstavnika po članici općini i četiri predstavnika Države. Članice općine udruženja preuzimaju 80% troškova. Preostalih 20% dolazi iz financijske uloge roditelja u odnosu na njihov prihod. Otprilike 2.801 suradnika i suradnica aktivno radi u GIAP-u i prate u prosjeku 28.555 djece.
CPV kodovi
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svájc – Pénzügyi és biztosítási szolgáltatások – Betriebshaftpflichtversicherung Psychiatrische Universitätsklinik Zürich
Versicherungsdienst Kantons ZürichŠvicarskaFinancial and insurance servicesRok za 43 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svájc – Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások – Ausschreibung Personenversicherung
Zentralbibliothek Zürich, öffentliche StiftungŠvicarskaAccident and health insurance servicesRok za 46 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Svájc – Baleset- és egészségbiztosítási szolgáltatások – Ausschreibung Krankentaggeldversicherung von Psychiatrie Baselland per 01.01.2027
Psychiatrie Baselland (Qualibroker AG)ŠvicarskaAccident and health insurance servicesRok za 46 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Svájc – Gépjármű-biztosítási szolgáltatások – Assurance Flotte véhicules à moteur
Loyco SA, Conseil en marchés publicsŠvicarskaMotor vehicle insurance servicesRok za 25 danaObjavljeno na 27. kol 2026.