Belgija – Prijevozne usluge (osim prijevoza otpada) – DÉMÉNAGEMENT DU MOBILIER, DES ARCHIVES ET DE LA BIBLIOTHEQUE DE LA FONDATION CIVA ET DE LA FONDATION KANAL
Opis
Vrsta natječaja: Ovaj je ugovor o uslugama u smislu članka 2, st. 21, zakona od 17. lipnja 2016. o javnim nabavkama. Svrha usluga: preseljenje Dobara CIVA (KANAL ARCHITECTURE) i KANAL-a u novi zgradu muzeja KANAL-Centre Pompidou/CIVA (KANAL ARCHITECTURE). Komentar: Ovaj je zajednički ugovor, u skladu s člankom 48 Zakona od 17. lipnja 2016. o javnim nabavkama, objavljen od strane Fondacije KANAL i Fondacije CIVA (KANAL ARCHITECTURE). Cilj je izbor preseljenika za preseljenje Dobara Fondacije KANAL i Fondacije CIVA (KANAL ARCHITECTURE) s njihovih trenutnih lokacija na novo mjesto muzeja KANAL-Centre Pompidou. KANAL je projekt koji podržava Regija Bruxelles-Capitale. Smješten u bivšem garaži Citroën u Yseru, uz kanal, KANAL će postati umjetnički centar od 40 000 m² s mnoštvom prostora posvećenih suvremenoj i savremenoj umjetnosti, arhitekturi, plesu, filmu, performansu, glazbi, gastronomiji, studiju i kontemplaciji. U tom umjetničkom centru, CIVA (KANAL ARCHITECTURE), Centar za informacije, dokumentaciju i izložbe grada, arhitekture, krajolika i urbanizma Regije Bruxelles-Capitale, pridružit će se KANAL-u kako bi tu prikazao izložbe i organizirao razne aktivnosti (konferencije, simpoziji, projekcije filmova...). CIVA (KANAL ARCHITECTURE) je ujedno muzej, arhivski centar, knjižnica, mjesto susreta, medijacije i rasprave o arhitekturi, krajoliku, urbanizmu i ekosustavima. Trenutno smješten u Ixellesu, Fondacija CIVA (KANAL ARCHITECTURE) posjeduje široku zbirku arhiva, knjižnicu i uredske prostore koje je potrebno preseliti i instalirati u novu zgradu muzeja. Isto vrijedi i za uredske prostore Fondacije KANAL, trenutno smještene nasuprot novoj zgradi, na trgu Sainctelette. Očekivane usluge dobitnika ugovora uključuju sve operacije vezane uz preseljenje, a najmanje: - Primanje; - Rukovanje; - Utovar i isporuka kutija, kola i namještaja; - Paletiranje/despaletiranje; - Transport; - Dostava kutija, paleta i namještaja u prostorije zgrade koje odrede nadležne vlasti. Mjesta obavljanja usluga: Mjesta polaska Za CIVA (KANAL ARCHITECTURE): - Glavno mjesto: rue de l'ermitage 55, 1050 Ixelles (ovdje nazvano "Mjesto 1"). - Središte: Sint-Lukasarchief, rue Vanderlinden 22, 1030 Bruxelles (ovdje nazvano "Mjesto 3"). Za KANAL: o Uredi KANAL-a: Square Sainctelette 11/12, 1000 Bruxelles (ovdje nazvano "Mjesto 4"). Mjesto dolaska: Glavno mjesto: Zgrada "muzej KANAL-Centre Pompidou/CIVA (KANAL ARCHITECTURE)", quai de Willebroeck 6, 1000 Bruxelles (ovdje nazvano "Mjesto dolaska"), u prostorijama koje odrede nadležne vlasti. Plan različitih prostora zgrade muzeja KANAL-Centre Pompidou/CIVA (KANAL ARCHITECTURE) nalazi se u prilogu 7 (7_Plans). Središte: o Skladište Luke Bruxelles, rue Dieudonné Lefèvre, 2, 1020 Bruxelles (ovdje nazvano "Mjesto 2"). Ugovor uključuje posebno: Za CIVA (KANAL ARCHITECTURE): - preseljenje zbirki knjižnice i arhiva, polica za policu; - preseljenje palete arhiva; - preseljenje dijela namještaja za konzervaciju. Za KANAL: - preseljenje ureda, uredskih opreme i svih predmeta, arhiva i knjižnice sadržanih u Mjestu 4. Sva Dobra za preseljenje za nadležne vlasti navedena su u prilogu 1 “1_liste_lots”, prilogu 2 “2_description_lots_ARC”, prilogu 3 “3_dexcription_lots_BIB”, prilogu 7 “7_KANAL_Archives_Bibliothèque” i prilogu 8 “8_KANAL_Mobilier” ovog Tehničkog priručnika. Dobra Fondacije CIVA (KANAL ARCHITECTURE) podijeljena su u lotove (pogledajte prilog 1 “1_liste_lots”). Svaki lot ima točne upute za preseljenje. Sadržaj ugovora i njegov opći kontekst izvođenja razrađeni su u tehničkom dijelu ovog Tehničkog priručnika.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Belgium – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Raamovereenkomst met betrekking tot busvervoer op afroep
ASOBV vzwBelgijaHire of buses and coaches with driverHire of passenger transport vehicles with driverRoad transport servicesRok za 13 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Belgium – Közúti szállítási szolgáltatások – UCL SA 2025.52 - ACCORD-CADRE RELATIF À DES PRESTATIONS DE TRANSPORT EN AUTOCAR AVEC CHAUFFEUR(S) POUR LES ENTITÉS MARTIN V
Université catholique de LouvainBelgijaRoad transport servicesRok za 34 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Belgium – Busz és távolsági busz kölcsönzése vezetővel – Raamovereenkomst voor busvervoer (met chauffeur)
Katholiek Onderwijs Bisdom AntwerpenBelgijaHire of buses and coaches with driverRok za 5 danaObjavljeno na 20. kol 2026.
Belgium – Utasszállító járművek kölcsönzése vezetővel – Europese Aanbesteding - Shuttle: Gent Sint Pieters <-> Eiland Zwijnaarde
Eiland Zwijnaarde VZWBelgijaHire of passenger transport vehicles with driverRok za 27 danaObjavljeno na 17. kol 2026.