Natrag na pretraživanje
Španjolska – Usluge punjenja rezervoara vozila – Contrato para la prestación del servicio en régimen de concesión de gestión y explotación de las áreas de servicio de Montcada en la via C-33 y La Tordera en la via C-32
Centrals i Infraestructures per a la Mobilitat i les Activitats Logístiques, SAU (CIMALSA)ŠpanjolskaObjavljeno na 29. tra 2026.
Nije naveden rokOpis
Usluga upravljanja i eksploatacije područja za servis Montcada na putu C-33 i La Tordera na putu C-32 (dva lota) na način koncesije usluga u zamjenu za fiksni i varijabilni kanon. Radi se o ugovoru o prihodima, pa se ne obvezuje trošak. U osnovnom licitacijskom proračunu ne uključuje se ograničenje troškova. Navodi se minimalna cijena (prihod) ugovora koju će CIMALSA primiti u obliku fiksnog godišnjeg kanona. Svi dokumenti uključuju i verziju na španjolskom jeziku.
CPV kodovi
Vehicle refuelling services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – Servicio de almacenamiento, manipulación y transporte del material promocional y corporativo del Patronat de Turisme Costa Brava Girona
Patronat de Turisme Costa Brava Girona, SAŠpanjolskaStorage and warehousing servicesRok za 28 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Spanyolország – Árukezelési és tárolási szolgáltatások – Servicio de instalación en la vía pública de carteles, y montaje de colegios electorales, correspondientes a procesos electorales regidos por la Ley Orgánica de Régimen Electoral General
Junta de Gobierno del Ayuntamiento de MurciaŠpanjolskaCargo handling and storage servicesRoad transport servicesSupporting and auxiliary transport services; travel agencies servicesRok za 26 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Spanyolország – Kikötőüzemeltetési szolgáltatások – CONCURSO PÚBLICO CON OBJETO DE SELECCIONAR LA OFERTA QUE SE TRAMITARÁ PARA EL OTORGAMIENTO DE UNA CONCESIÓN ADMINISTRATIVA PARA LA CONSTRUCIÓN Y EXPLOTACIÓN DE UNA INSTALACIÓN DE VARADERO EN LA ZONA ESTE DE LA DÁRSENA DE MARINA DEL CANTÁBRICO DEL PUERTO DE SANTANDER
Autoridad Portuaria de SantanderŠpanjolskaPort operation servicesNema rokaObjavljeno na 18. kol 2026.
Spanyolország – Tárolási és raktározási szolgáltatások – SERVEI D’EMMAGATZEMATGE, CUSTÒDIA, TRANSPORT DE LES HISTÒRIES CLÍNIQUES (HHCC) PASSIVES I ACTIVES I LA DIGITALITZACIO DE MICROFILMS DE L’HOSPITAL UNIVERSITARI DE BELLVITGE
Hospital Universitario de BellvitgeŠpanjolskaStorage and warehousing servicesRok za 19 danaObjavljeno na 18. kol 2026.