Italija – Uređaji i instrumenti za operacijske sale – Procedura aperta in 4 lotti fornitura tecnologie 12 sale operatorie padiglione centrale e ala ovest
Opis
TELEMATIČKA OTVORENA POSTUPKA, U 4 LOTA, PO USTAVI ČL. 71 STAVAK 2 ODREDBE 36/2023, ZA DOBAVLJANJE, INSTALACIJU I POSTAVLJANJE TEHNOLOGIJA POTREBNIH ZA OPERATORSKE ODJELE CENTRALNI PADIGLION I ZAPADNO KRILO AZIENDE OSPEDALIERO UNIVERSITARIA DI PARMA, S MOGUĆNOŠĆU PRISTUPANJA AZIENDE USL DI PARMA I SUDRŽANOM PRODAJOM TEHNOLOGIJA KOJE SE TRENUTNO KORISTE U LOTOVIMA 1 I 3, TRENUTNO INSTALIRANIH NA AOUPR (Financiranje Fondazione Cariparma za lotove 1, 2, 3 i za lot 4 financiranje fondovi aziende) CUP F9912600331007 UKUPNI IZNOS DOBAVLJANJA € 1.842.474,00 PLUS PDV 22%, SLJEDEĆE PODJELE: LOT 1: POČETNA CIJENA € 840.000,00, PLUS PDV 22% LOT 2: POČETNA CIJENA € 490.574,00, PLUS PDV 22% LOT 3: POČETNA CIJENA € 408.000,00, PLUS PDV 22% LOT 4: POČETNA CIJENA € 103.900,00, PLUS PDV 22%
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Különféle orvosi eszközök és készítmények – Dispositivi impiantabili per la chiusura percutanea transcatetere del PFO e dei DIA tipo Ostium Secundum
ASL LEItalijaMiscellaneous medical devices and productsRok za 35 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Olaszország – Laboratóriumi reagensek – Procedura aperta – suddivisa in 6 lotti – per la fornitura di reattivi diagnostici e il noleggio di apparecchiature per il settore di biologia molecolare del Laboratorio Centrale di Patologia Clinica del Comprensorio sanitario di Bolzano
Südtiroler Sanitätsbetrieb - Abteilung EinkäufeItalijaLaboratory reagentsRok za 48 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Olaszország – Diagnosztikai készülékek – PA FORNITURA TRIENNALE IN SERVICE DI N. 1 APPARECCHIO PER CHEMIO-IPERTERMIA INTRAPERITONEALE (HIPEC) PER L'AZIENDA OSPEDALIERA UNIVERSITARIA DI BOLOGNA
AZIENDA USL DI BOLOGNAItalijaDiagnostic devicesTechnical support servicesRok za 50 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Olaszország – Csontszintetizáló készülékek – fornitura in accordo quadro di chiodi endomidollari e placche per osteotomia
ASST DEI SETTE LAGHIItalijaOsteosynthesis devicesRok za 31 danObjavljeno na 30. kol 2026.