Mađarska – Usluge čišćenja – TD-305/25. Villamos telephelyek és járművek tak.
Opis
Dinamički sustav nabave „DBR - Čišćenje električnih vozila i postaja” (BKV Zrt. TD-305/25). Izvođenje zadataka čišćenja i higijene električnih vozila, postaja i objekata u vlasništvu i upravljanju naručitelja tijekom trajanja DBR-a u skladu s uputama za podnošenje ponuda koje će biti poslane. Naručitelj na dan početka postupka u dokumentima za javnu nabavu objavljuje popis lokacija na kojima traži osiguranje gore navedenih usluga. Popis ima informativni karakter, a naručitelj zadržava pravo da mu sadržaj mijenja tijekom trajanja DBR-a. U okviru DBR-a će se sklopiti ugovori u kojima će naručitelj najčešće tražiti sljedeće usluge: a) redovite usluge čišćenja (dnevne, tjedne, mjesečne zadatke), b) neuredovite, opcionalne usluge čišćenja - povremeni zadaci čišćenja (druge, neočekivane zadatke čišćenja), - dezinfekcijske usluge čišćenja (uredi, postaje, skladišta, kotlovnice, garaže itd.) - dodatne usluge (dodavanje tekućeg sapuna, dodavanje toaletnog papira, čišćenje zavjesa itd.) Naručitelj u okviru DBR-a na temelju članka 107. st. 2. Zakona o javnim nabavkama objavljuje precizne tehničke specifikacije i ugovorne uvjete za konkretne javne nabave koje će se ostvariti u sustavu, a sudjelujućim gospodarskim subjektima dostavlja ih istodobno s uputama za podnošenje ponuda. Naručitelj upućuje pažnju na odredbe članka 46. st. 3. Uredbe Vlade 321/2015. (X. 30.). Naručitelj upućuje pažnju na odredbe Uredbe Vlade 235/2024. (VIII. 8.). Općenite zahtjeve za izvođenje pojedinih usluga čišćenja navodi tehnički opis koji se objavljuje u dijelu za podnošenje ponuda i čini dio dokumentacije za javnu nabavu, te ugovorni predložak.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Magyarország – Környezetvédelemmel kapcsolatos szolgáltatások – Nem várt környezetvédelmi állapotvizsgálatok
MÁV Szolgáltató Központ Zártkörűen Működő RészvénytársaságMađarskaEnvironmental servicesRok za 11 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Magyarország – Épülettakarítási szolgáltatások – Létesítmény üzemeltetési feladatok ellátása 2026
Érdi Tankerületi KözpontMađarskaBuilding-cleaning servicesRepair and maintenance servicesRok za 27 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Magyarország – Hulladékszállítási szolgáltatások – Termelési hulladékok szállítása, kezelése (Volán)
MÁV Személyszállítási Zártkörűen Működő RészvénytársaságMađarskaRefuse transport servicesRok za 6 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Magyarország – Emésztőgödör vagy víztisztítótartály-ürítési szolgáltatások – Nem közművel gyűjtött szennyvíz gyűjt., szállítása
Szolnok Megyei Jogú Város ÖnkormányzataMađarskaCesspool or septic tank emptying servicesRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.