Francuska – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – Concours de maîtrise d'oeuvre pour la construction du bâtiment 11 Learning commons et réhabilitation du bâtiment 17 de l'INSA de Toulouse
Opis
Ograničeni natječaj za izgradnju zgrade 11 Learning commons i renoviranje zgrade 17 INSA Toulouse. Postupak se odvija u dvije faze: - Faza br. 1: Faza prijava; - Faza br. 2: Faza ponuda (3 kandidata pozvani na natječaj). Radi se o zadatku nadzora izgradnje s VISA u smislu članka R. 2431-4 i R. 2431-5 Zakona o javnim nabavkama, dopunjenih člancima R. 2431-19 do R. 2431-23 u skladu s prirodom operacije, i njegovom prilogom 20 od 22. ožujka 2019. Osnovni zadatak u skladu s člancima R. 2431-4 i R. 2431-5 Zakona o javnim nabavkama: ESQ - AVP - PRO - ACT - VISA - DET - AOR s obveznim poštovanjem predviđenih troškova radova. - Dodatni zadatak br. 1: dijagnostička istraživanja (DIAG); - Dodatni zadatak br. 2: Sintetiziranje (SYN); - Dodatni zadatak br. 3: Ukupni trošak prema normi ISO/DIS15686-5 i Eksploatacija - Održavanje - Veliki održavanje - Obnove (EM-GER). Mjesto obavljanja usluge: INSA TOULOUSE, 135 avenue de Rangueil, 31077 TOULOUSE CEDEX 4. Opis radova koji se trebaju izvesti: - Radovi za izgradnju Zgrade 11 Learning commons: Predviđeni troškovi radova: 3 850 000 € bez PDV-a; - Radovi na renoviranju istočnog krila Zgrade 17: Predviđeni troškovi radova: 2 650 000 € bez PDV-a; - Radovi na energetskoj renovaciji sjevernog krila Zgrade 17: Predviđeni troškovi radova: 2 580 000 € bez PDV-a; - Radovi za povećanje kapaciteta sjevernog krila Zgrade 17: Predviđeni troškovi radova: 80 000 € bez PDV-a; - Radovi na uređenju ulaza na lokaciju: Predviđeni troškovi radova: 250 000 € bez PDV-a.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 58 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 40 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 25 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Műszaki elemzési vagy tanácsadó szolgáltatások – Prestations de coordination documentaire et de suivi des livrables des opérations de travaux
Direction régionale et interdépartementale de l'Environnement, de l’Aménagement et des Transports d’Île-de-FranceFrancuskaTechnical analysis or consultancy servicesRok za 29 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.