Francuska – Zaštitna oprema – FOURNITURE ET LIVRAISON DE TENUES DE SERVICE ET D'INTERVENTION
Opis
Ovaj otvoreni poziv na ponudu podliježe odredbama članka R2162-2 i R2162-4 Zakona o javnim nabavkama. Usluge će biti predmet okvira ugovora o nalogima bez minimalnog i s maksimalnim iznosom od 3 100 000€ bez PDV-a, sklopljenog na temelju odredbi članka R2162-2 i R2162-4 Zakona o javnim nabavkama. Naloge će se obavijestiti od strane različitih nadležnih tijela po potrebi. U skladu s člankom L2113-11 Zakona o javnim nabavkama, usluge nisu podijeljene u lotove jer bi podjela u zasebne lotove mogla otežati tehnički i povećati troškove izvođenja usluga, posebno u pogledu zahtjeva za uniformnošću obavljanja. Regionalni ugovorni okvir.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Védőfelszerelések – FOURNITURE DE VETEMENTS DE TRAVAIL ET D’EQUIPEMENTS DE PROTECTION INDIVIDUELLE
Mairie de MontreuilFrancuskaProtective gearClothing, footwear, luggage articles and accessoriesRok za 14 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – Fourniture d'équipements de protection individuelle, de vêtements de travail, de protections auditives moulées - Années 2027-2028-2029-2030 Relance Lot 2
Département de la Haute-LoireFrancuskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective gearCorporate clothingRok za 42 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Munkaruházat, különleges munkaruha és kiegészítők – M26031 Acquisition d’équipements de protection individuelle, de vêtements professionnels, de chaussures et d’accessoires
Commune de Saint-Germain-en-LayeFrancuskaOccupational clothing, special workwear and accessoriesProtective footwearRok za 34 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Árucsomagoló táska – Fourniture de contenants pour le transport des prélèvements biologiques pour les établissements membres du GHT Rouen Cœur de Seine
CHU ROUENFrancuskaGoods-packing bagsRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.