Nizozemska – Usluge agencije za naplatu – Inning Invordering Bezwaar en Beroep
Opis
Postupak zahtjeva sredstvom europskog javnog postupka u skladu s (izmijenjenim) zakonskim odredbama o javnim nabavkama 2012. Naručitelj Opdrachtgever pri ovom zahtjevu je Grad Breda. Za više informacija o Gradu Breda, pozivamo vas na veb stranicu grada: www.breda.nl. Narudžba Jedan od zadataka grada je nadzor nad parkiranjem. Grad Breda ovu nadzornu aktivnost obavlja u vlastitom imenu. Pri tome se od 2019. godine koriste skener automobila. Pri tome se izdaju naloge za naknadu. Ove naknade treba naplatiti. Ovaj zahtjev se odnosi na izvršenje i naplatu naknada koje je grad izdao za nizozemska i strana registracijska oznaka. Dalje, protiv ovih naknada može se podnijeti prigovor. Obrada ovih prigovora i obrada mogućih kasacijskih prigovora također čini dio ovog zahtjeva. Za informaciju, navodimo podatke za 2024. godinu. U pitanju su sljedeće količine NHA: Nizozemska registracijska oznaka: 110.000 Belgijska registracijska oznaka: 11.000 Njemačka registracijska oznaka: 1.500 Registracijske oznake drugih zemalja: 5.000 27.755 prigovora godišnje 88 kaznenih postupaka godišnje Indikacija o očekivanom broju je izvedena iz trenutne situacije. Ističe se da je količina samo indikacija kojoj ne mogu biti izvedena prava. Stoga stvarna količina ovoga zahtjeva može se u pozitivnom ili negativnom smjeru razlikovati od navedene indikacije. Periodični izvještaj o obavljenim aktivnostima također spada u okvir. Grad očekuje od strane za ugovaranje da se prilagodi novim razvojima i promjenama u zakonodavstvu i propisima. Na primjer, ova strana proaktivno komunicira kada se naplata u više/novim zemljama postane moguća. Strana za ugovaranje šalje NHA, pri čemu se oblikovanje vrši u suradnji s gradom, uključujući da se na izdanim NHA referira na izvršnu stranu za mogućnosti podnošenja prigovora, što mora biti jasno u tekstu i pomoću QR koda. Grad će se pobrinuti da na svojoj veb stranici referira na mogućnosti podnošenja prigovora kod izvođača. Grad traži stranu koja može osigurati brzu i efikasnu obradu dosjea za naplatu i slučajeva prigovora, pri čemu je klientska prijatnost na visokoj razini. S obzirom na to da nitko ne voli naknadu, grad posebno ceni klientsku prijatnost i, ako je potrebno, deeskalacijsku prirodu kontakata s klijentima. Grad Breda trenutno radi na izradi politike o klijentima. Trenutno se grad nalazi u prvoj istraživačkoj fazi. Može se dogoditi da se tijekom ugovora ili neposredno prije potpisivanja ugovora doznaju više informacije o uvođenju politike o klijentima. Parcela Ovaj zahtjev nije podijeljen na parcela: Cilj Cilj ovog zahtjeva je sklapanje okvira za ugovaranje o pružanju ovih usluga. Ugovor stupa na snagu nakon potpisivanja i traje dvije (2) godine od trenutka početka rada 1. veljače 2027. Naručitelj ima pravo, uz uzajamno odobrenje stranaka, produžiti ovaj ugovor dva (2) puta po jednoj (1) godinu. Odlučivanje o produženju (ima) vrši se na temelju evaluacije isporuke. Maksimalna vrijednost ugovora Maksimalna vrijednost ovoga zahtjeva u okviru ovog okvira za ugovaranje iznosi € 995.000,- uključujući period trajanja ugovora, uključujući mogućnosti produženja. Na navedenu vrijednost ne mogu se izvesti prava. Za naručitelja ne postoji obveza kupnje. Ako se tijekom trajanja okvira za ugovaranje maksimalna vrijednost zahtjeva pređe, okvir za ugovaranje će se (ranije) prekinuti. Mercell Ovaj zahtjev će se isključivo i potpuno digitalno obraditi online preko Mercell platforme (www.mercell.com). Izvršna instrukcija u vezi s digitalnim nabavkama nalazi se u popisima pitanja.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Hollandia – Biztonsági szolgáltatások – Objectbeveiliging Gemeentelijke locaties Amsterdam
Gemeente AmsterdamNizozemskaSecurity servicesGuard servicesRok za 59 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Brokerdienstverlening m.b.t. inhuurkrachten t.b.v. het CBS
Centraal Bureau voor de StatistiekNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffPlacement services of office-support personnelRok za 56 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Személyzettel és ideiglenes személyzettel való ellátási szolgáltatások – Inhuur communicatie professionals
Provincie Noord-BrabantNizozemskaSupply services of personnel including temporary staffRok za 63 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Hollandia – Számviteli, könyvvizsgálói és adózással kapcsolatos szolgáltatások – Fiscale adviesdiensten Rijksbelastingen
Provincie GelderlandNizozemskaAccounting, auditing and fiscal servicesFiscal servicesRok za 38 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.