Francuska – Medicinski potrošni materijal – N° 075-A : Fourniture de dispositifs médicaux des abords urologiques, digestifs et gynécologiques
Opis
Ovaj ugovor ima za cilj opskrbu medicinskim uređajima za urologiju, gastroenterologiju i ginekologiju za Univerzitetski bolnički skup Champagne čiji su korisnički ustanovi Univerzitetski bolnički centar u Reims, Bolnički centar Léon Bourgeois u Châlons-en-Champagne, Bolnički centar Auban-Moët u Epernay i Bolnički skup Južna Ardena (GHSA) u Rethel-Vouziers. Ugovor ima oblik okvira s nalogima na osnovu 2. stanka članka R.2162-2 Zakona o javnim nabavkama, koji se izvršava putem niza naloga u uvjetima propisanim u člancima R.2162-13 i R.2162-14 Zakona o javnim nabavkama. Okvirni ugovor s nalozima se zaključuje bez minimalne količine, ali s maksimalnom. Procjenjene i maksimalne godišnje količine navedene su u godišnjem katalogu potreba koji je u prilogu Tehničkom priručniku (prilog br. 2 CCTP) i dostupan je na stranici https://www.marches-publics.gouv.fr. Maksimalni godišnji iznos neće preći 400% iznosa određenog primjenom jediničnih cijena na procijenjene količine. Ugovor je podijeljen u 68 dijelova detaljno navedenih u "Godišnjem katalogu potreba" (prilog br. 2 Tehničkom priručniku).
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Spektroszkópiai berendezések – Jouvence EA-GC-IRMS analyse isotopique
CNRSFrancuskaSpectroscopy devicesRok za 3 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Radioterápiás eszközök és kellékek – FOURNITURE D’EQUIPEMENTS ET LOGICIELS DE RADIOTHERAPIE ET PRESTATIONS ASSOCIEES
GIP RESAHFrancuskaRadiotherapy devices and suppliesMedical software packageFinancial and insurance servicesRok za 52 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – APPEL D’OFFRES POUR LES PROCEDURES DE CARDIOLOGIE INTERVENTIONNELLE ET SERVICES ASSOCIES: FOURNITURE DE DISPOSITIFS MEDICAUX ET DISPOSITIFS MEDICAUX IMPLANTABLES POUR ANGIOPLASTIE CORONAIRE ET CARDIOLOGIE STRUCTURELLE - Groupement de coopération sanitaire entre les Hospices Civils de Lyon - le Centre Hospitalier de Nord-Ouest Villefranche et le Centre Hospitalier de Fleyriat
HOSPICES CIVILS DE LYON-GHT VAL RHONE CENTREFrancuskaPharmaceutical productsAngiography suppliesAngioplasty suppliesRok za 34 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Gyógyszerészeti termékek – DMUUNSS : Fourniture de Dispositifs Médicaux à Usage Unique Non Stériles et Stérilisation au profit du GCS Nouvelle-Aquitaine
CHU BORDEAUXFrancuskaPharmaceutical productsMedical consumablesRok za 31 danObjavljeno na 02. ruj 2026.