Bugarska – Razni građevinski materijali – „Доставка на строителни, ВиК, електро и дърводелски материали и инструменти за нуждите на обекти на Изпълнителна агенция „Военни клубове и военно-почивно дело“, по обособени позиции“.
Opis
Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe objekata Izvršnog agencije „Vojeni klubovi i vojno-odmorno delo“, po odvojenim pozicijama“. Javna narudžba je podijeljena na šest odvojenih pozicija, kao što slijedi: Odvojena pozicija br. 1: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Teritorijalne direkcije – Plovdiv (TD - Plovdiv) Odvojena pozicija br. 2: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Teritorijalne direkcije – Burgas (TD - Burgas) Odvojena pozicija br. 3: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Teritorijalne direkcije – Varna (TD - Varna) Odvojena pozicija br. 4: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe rezidencije „Lozenec“ i Centralnog vojnog kluba – Sofija“ Odvojena pozicija br. 5: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Vojnih domova“ Odvojena pozicija br. 6: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Centralnog upravljanja Izvršnog agencije „Vojeni klubovi i vojno-odmorno delo“ Predmet javne narudžbe uključuje dostave na zahtjev Naručitelja građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za održavanje objekata Izvršnog agencije „Vojeni klubovi i vojno-odmorno delo“. S ovom postupkom se naručuju odvojene pozicije br. 1 do br. 5 javne narudžbe. Učesnici mogu podnijeti ponudu za jednu, nekoliko ili sve odvojene pozicije od br. 1 do br. 5 javne narudžbe. Za svaku odvojenu poziciju se potpisuje posebni ugovor o izvršenju javne narudžbe. Odredba čl. 21, st. 6 Zakona o javnim nabavkama (ZON) omogućava Naručitelju da naruči odvojene pozicije po redoslijedu, važećem za pojedinačnu procijenjenu vrijednost svake od njih, pod uvjetom da vrijednost odgovarajuće odvojene pozicije ne pređe 156 464 лв. (79 998,77 евра) bez PDV za dostave i usluge i 1 000 000 лв. (511 291,88 евра) bez PDV za graditeljstvo i ukupna procijenjena vrijednost odvojenih pozicija, naručenih ovim načinom, ne pređe 20 posto ukupne procijenjene vrijednosti narudžbe. Ukupna procijenjena vrijednost odvojenih pozicija br. 1 do br. 6 javne narudžbe je 285 925,69 евра bez PDV. Procijenjena vrijednost odvojene pozicije br. 6: Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Centralnog upravljanja Izvršnog agencije „Vojeni klubovi i vojno-odmorno delo“ je 10 622,70 евра bez PDV. Vrijednost odvojene pozicije br. 6 ne pređe 20 posto ukupne procijenjene vrijednosti narudžbe. U skladu sa zahtjevima čl. 21, st. 6 ZON, Naručitelj će naručiti odvojenu poziciju br. 6 narudžbe po redoslijedu, važećem za njenu pojedinačnu procijenjenu vrijednost, a to jest putem direktnog naručivanja prema čl. 20, st. 4, točka 3 ZON. Za odvojenu poziciju br. 6 ne podnose se ponude u okviru ove postupka. Procijenjena vrijednost ove javne narudžbe bez odvojene pozicije br. 6 je: 275 302,99 (dvjestot pedeset i pet hiljada tri stote i dvije i 0,99) евра bez PDV, raspoređenih po odvojenim pozicijama, kao što slijedi: Odvojena pozicija br. 1 - Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe TD – Plovdiv – do 51 126,02 евра bez PDV; Odvojena pozicija br. 2 – Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe TD – Burgas do 76 693,48 евра bez PDV; Odvojena pozicija br. 3 – Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe TD – Varna do 76 693,34 евра bez PDV; Odvojena pozicija br. 4 – „Dostave građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe rezidencije „Lozenec“ i Centralnog vojnog kluba“ do 35 790,15 евра bez PDV; Odvojena pozicija br. 5 – Dostava građevinskih, VIK, električnih i drvorezarskih materijala i alata za potrebe Vojnih domova“ do 35 000 евра bez PDV. Rok izvršenja dostave
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Bulgária – Építőanyagok és kapcsolódó termékek – „Доставка на строителни конструкции, железарски и строителни материали и свързани с тях изделия, помощни строителни материали, за нуждите на тп „ДГС Котел“.
ТЕРИТОРИАЛНО ПОДЕЛЕНИЕ "ДЪРЖАВНО ГОРСКО СТОПАНСТВО КОТЕЛ"BugarskaConstruction materials and associated itemsRok za 30 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Bulgária – Csövek és szerelvények – Доставка на тръби за нуждите на „Водоснабдяване и канализация“ ЕООД-Благоевград по три обособени позиции
ВОДОСНАБДЯВАНЕ И КАНАЛИЗАЦИЯ ЕООДBugarskaTubes and fittingsDrinking-water pipingPipe fittingsRok za 29 danaObjavljeno na 27. kol 2026.
Bulgária – Hulladékgyűjtő konténerek – „ Доставка на съдове за събиране на отпадъци за нуждите на община Каварна по обособени позиции“
ОБЩИНА КАВАРНАBugarskaContainers for waste materialRok za 29 danaObjavljeno na 26. kol 2026.
Bulgária – Hulladékgyűjtő konténerek – „Доставка на метални контейнери за събиране на отпадъци за нуждите на община Хйредин“
ОБЩИНА ХАЙРЕДИНBugarskaContainers for waste materialRok za 28 danaObjavljeno na 24. kol 2026.