Natrag na pretraživanje
Francuska – Građevinski radovi – Il s'agit d'un marché de travaux de construction de 73 logements collectifs et 9 maisons individuelles à 41 rue Dampmart - THORIGNY SUR MARNE.
3F SEINE ET MARNEFrancuskaObjavljeno na 14. lip 2026.
Nije naveden rokOpis
Riječ je o formaliziranoj postupku, postupku s pregovaranjem, prema člancima L.2124-3 i R.2161-12 do R.2161-23 Zakona o javnim nabavkama. Konzultacija je podijeljena na 15 dijelova. Trajanje radova je 24 mjeseca.
CPV kodovi
Construction workStructural shell workFacade workJoinery and carpentry installation workWaterproofing workJoinery workInstallation of partitioningTiling workPlumbing and sanitary worksElectrical installation workLift installation workLandscaping work for green areasEarthmoving workCladding worksGarage doorsSmiths' waresParquet flooringPaints and wallcoveringsHeating, ventilation and air-conditioning installation work
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Nagyjavítás és felújítás – ACCORD CADRE A BONS DE COMMANDE – TRAVAUX DE MONTEE EN GAMME DANS LES LOGEMENTS A USAGE LOCATIF DU PATRIMOINE IN’LI AURA
in'li AURAFrancuskaOverhaul and refurbishment workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Csatornahálózat építése – Travaux de réhabilitation des caniveaux à fentes des autoroutes A8, A50, et A57 du réseau ESCOTA.
ESCOTA SOCIETE DES AUTOROUTES ESTEREL, COTE D'AZUR, PROVENCE, ALPESFrancuskaSewerage workRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építési munkák – Construction d'un bâtiment de 185 lits
EPD de GrugnyFrancuskaConstruction workExcavating and earthmoving workStructural shell workRok za 44 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Múzeum építése – Construction du musée de Saint-Gilles
La SATFrancuskaMuseum construction workDressed stoneworkStoneworkRok za 23 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.