Natrag na pretraživanje
Italija – Poštanske usluge – Procedura aperta, ai sensi degli artt. 71 e 151 del D. lgs. n. 36/2023, per la conclusione di un Accordo Quadro con un unico operatore economico, ai sensi degli artt. 59 c. 3 e 154 del D.Lgs 36/2023, per l'affidamento del Servizio di recapito delle bollette e dei documenti del credito delle utenze del S.I.I. e dei relativi servizi a monte e a valle, suddiviso in 3 lotti, per una durata di 12 mesi
Abbanoa S.p.A. - U.O. Servizi e FornitureItalijaObjavljeno na 30. kol 2026.
32 dana preostalaOpis
Otvorišena postupka, u skladu s člancima 71 i 151 Zakona o odredbama 36/2023, za zaključak Okvirnog sporazuma s jednim gospodarskim operaterom, u skladu s člancima 59 st. 3 i 154 Zakona o odredbama 36/2023, za povjerenje usluge dostave računa i kreditnih dokumenta korisnika S.I.I. i povezanih usluga na ulazu i izlazu, podijeljen u 3 dijela, na rok od 12 mjeseci.
CPV kodovi
Postal servicesPrinting servicesMail delivery servicesComputer archiving services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Postai szolgáltatások – AOV SUA-SF 21 2026 EROGAZIONE DI SERVIZI POSTALI PER ALTO ADIGE RISCOSSIONI SPA
Agentur für öffentliche Verträge – AOV - Einheitliche Vergabestelle Dienstleistungen und LieferungenItalijaPostal servicesRok za 36 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Olaszország – Postai szolgáltatások – SERVIZI DI RECAPITO DELLA POSTA MASSIVA OMOLOGATA
TENNACOLA SPAItalijaPostal servicesRok za 21 danObjavljeno na 17. kol 2026.
Olaszország – Közcélú távbeszélő-szolgáltatások – Accordo Quadro con tre operatori economici, per le attività di contatto telefonico di cortesia (cosiddetta “courtesy call”) e di sollecito telefonico (cosiddetta “phone collection”) dei crediti vantati da GORI nei confronti dei propri utenti
GORI S.p.A.ItalijaPublic-telephone servicesRok za 32 danaObjavljeno na 06. kol 2026.
Olaszország – Postai kézbesítési szolgáltatás – Appalto 52/2026. A.Q. per l'affidamento del servizio di recapito (indirizzato e non) di materiali vari per ETRA - 2 lotti
ETRA SPA Società BenefitItalijaMail delivery servicesRok za 11 danaObjavljeno na 27. srp 2026.