Grčka – Reagensi za određivanje krvnih grupa – Αρ. Διακήρυξης 009/2026
Opis
Obavijest o međunarodnom javnom elektroničkom natječaju s kriterijem odabira najpovoljnije ponude s ekonomskog gledišta na temelju najboljeg odnosa kvalitete i cijene za nabavu «Reagensa i potrošnih materijala za izvođenje testova: a) transfuzija krvi i b) specijalnih testova koagulacije krvi, s besplatnom dostavom potrebnog opreme, po metodi cijene po testu» (CPV 33696100-6 i 33696500-0, odgovarajuće), za zadovoljavanje potreba bolnice, na tri (3) godine, ukupnog proračuna 831.000,00 € s PDV-om i mogućnošću produženja ugovora za još dvije (2) godine, ukupno procijenjene vrijednosti 1.385.000,00 € s PDV-om (Broj obavijesti 009/2026 a/a EΣHΔHΣ 386594, 501162, 501169, 501170)
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Gyógyászati készletek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΙΑΤΡΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΣΠΑ 2021-2027 ΥΠΟΕΡΓΑ 1 ΕΩΣ 16
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΝΑΟΥΣΑΣGrčkaMedical kitsOperating tablesIncubatorsRok za 44 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Papír sterilizálózacskó és csomagolókendő – ΔΙΑΚΗΡΥΞΗ 30/2026
Γ. Ν. ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ''ΘΡΙΑΣΙΟ''GrčkaPaper sterilisation pouches or wrapsRok za 30 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Görögország – Orvosi felszerelések – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΥ POWER TOOL
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrčkaMedical equipmentsRok za 44 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Görögország – Elektroencefalográfok, EEG-készülékek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΔΙΑΓΝΩΣΤΙΚΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΩΡΛ ΚΑΙ ΟΦΘΑΛΜΟΛΟΓΙΚΗΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ "ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ"GrčkaElectro-encephalographsSurgical laserDiagnostic devicesRok za 40 danaObjavljeno na 30. kol 2026.