Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Lengyelország – Kémiai reagensek – Dostawa odczynników, kolumn i wzorców do badań laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku – 8 części
Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w GdańskuPoljskaObjavljeno na 08. tra 2026.
Rok je prošaoOpis
Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników, kolumn i wzorców do badań laboratoryjnych dla Wojewódzkiego Inspektoratu Weterynarii w Gdańsku – 8 części
CPV kodovi
Chemical reagentsLaboratory reagents
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników, materiałów zużywalnych wraz z dzierżawą aparatów do automatycznej izolacji oraz amplifikacji kwasu nukleinowego metodą REAL-TIME PCR
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePoljskaLaboratory reagentsRok za 11 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Gyógyszerészeti termékek – Dostawa produktu leczniczego - Prednisoloni hemisuccinas
Uniwersytecki Szpital Dziecięcy w KrakowiePoljskaPharmaceutical productsRok za 15 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Orvosi fogyóeszközök – NZP.271.123.2026 Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na dostawę wyrobów medycznych dla Wojewódzkiego Wielospecjalistycznego Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego o wartości powyżej 10 000 000 Euro.
Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w ŁodziPoljskaMedical consumablesRok za 26 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Lengyelország – Laboratóriumi reagensek – Dostawa odczynników do wykonywania testów genetycznych met. RT-PCT multiplex wraz z dzierżawą analizatora
5 Wojskowy Szpital Kliniczny z Poliklinika SP ZOZ w KrakowiePoljskaLaboratory reagentsAnalysersRok za 8 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.