Natrag na pretraživanje
Görögország – Szállodai berendezések – Διακήρυξη 49/2026 ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΚΑΙ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΕΠΙΠΛΩΣΗΣ (ΕΣΠΑ)- ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΟΣ
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΥΓΕΙΑΣGrčkaObjavljeno na 03. ruj 2026.
40 dana preostalaOpis
Διακήρυξη του επαναληπτικού διαγωνισμού για την «Προμήθεια και εγκατάσταση εξοπλισμού επίπλωσης για Κέντρα Υγείας και Τοπικά – Περιφερειακά Ιατρεία στην Κεντρική Μακεδονία» για την κάλυψη των αναγκών των Κέντρων Υγείας αρμοδιότητας της 4ης Υγειονομικής Περιφέρειας Μακεδονίας και Θράκης
CPV kodovi
Hotel equipmentMedical kits
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Görögország – Tisztítószerek – Προμήθεια ειδών καθαριότητας για τις ανάγκες των Σχολικών δομών του Δήμου Κατερίνης
ΔΗΜΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣGrčkaCleaning productsSanitary paper productsBrooms and brushes and other articles for household cleaningRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Műpázsit – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ & ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΣΥΝΘΕΤΙΚΟΥ ΧΛΟΟΤΑΠΗΤΑ, ΑΘΛΗΤΙΚΟΥ ΚΑΙ ΛΟΙΠΟΥ ΕΞΟΠΛΙΣΜΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «ΔΗΜΟΥ ΠΑΤΜΟΥ»
ΔΗΜΟΣ ΠΑΤΜΟΥGrčkaArtificial lawnRok za 35 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Görögország – Textiláruk – 22/2025 ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΔΙΕΘΝΗΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΑΝΩ ΤΩΝ ΟΡΙΩΝ ΠΡΟΜΗΘΕΙΑΣ ΕΙΔΩΝ ΙΜΑΤΙΣΜΟΥ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΠΕΙΡΑΙΑ 'ΤΖΑΝΕΙΟ'GrčkaTextile articlesRok za 38 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Görögország – Mosó-szárító gépek – ΠΡΟΜΗΘΕΙΑ ΕΝΟΣ ΠΛΥΝΤΗΡΙΟΥ ΧΕΙΡΟΥΡΓΙΚΩΝ ΕΡΓΑΛΕΙΩΝ ΑΟΜ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ-ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ - ΚΕΝΤΡΟ ΥΓΕΙΑΣ ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ "ΔΙΑΛΥΝΑΚΕΙΟ"GrčkaWasher/dryersRok za 38 danaObjavljeno na 31. kol 2026.