Natrag na pretraživanje
Češka – Usluge tehničkog projektiranja – F972 – TQ, TX TRANSPORTY NEPŘÍSTUPNÝCH MOTORŮ 6 KV
ČEZ, a. s.ČeškaObjavljeno na 08. tra 2026.
Nije naveden rokOpis
Predmetom Javne nabave je obrada dokumentacije prije realizacije, dokumentacija za realizaciju i ostala dokumentacija prema odstavku 3.3.1. do odstavka 3.3.3. prijedloga Ugovora uključujući obradu postupka transporta, dokumentaciju rješenja kolizija i pripravaka i dostavu potrebnih pripravaka, instalaciju kotvenih točaka i uređivanje tehnologije, koja nije sigurnosnim sustavom.
CPV kodovi
Engineering design services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Csehország – Projekt- és tervelőkészítés, költségbecslés – „Komplexní energetické úspory na budovách Březová 106 a 107 – zhotovitel projektové dokumentace”
Městys BřezováČeškaProject and design preparation, estimation of costsDetermining and listing of quantities in constructionSupervision of project and documentationRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Csehország – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Přeložka silnice II/180 Kyšice - Chrást - DPS, PDPS
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizaceČeškaEngineering design servicesRok za 34 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Csehország – Építészeti, mérnöki és felmérési szolgáltatások – Aquapark Cheb – rekonstrukce a přístavba bazénu: projektová dokumentace
Město ChebČeškaArchitectural, engineering and surveying servicesEngineering design services for the construction of civil engineering worksRok za 17 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Csehország – Épületekkel kapcsolatos építészeti szolgáltatások – PF/UPOL - Revitalizace vybraných částí budovy B (projektová dokumentace)
Univerzita Palackého v OlomouciČeškaArchitectural services for buildingsProject and design preparation, estimation of costsRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.