Danska – Građevinski radovi – VIBO afd. 113, Støberigården - Hovedentrepriseudbud
Opis
Nada sljedeća udbudsbekendtgørelse odnosi se na obnovu VIBO odjeljka 113, Støberigården, smještenog na: • Zgrade A-G: Holmbladsgade 35-39 + 41A-47B + 49-61 + 63A-65AB i Prags Boulevard 32-36, 2300 KBH S • Zgrada H: Prags Boulevard 38A-38D, 2300 KBH S. Zgrade su izgrađene 1985. (zgrade A-G) i 1994. (zgrada H). Projekt sastoji se od obimnih radova na obnovi na temelju fizičkog plana cjelovitosti za odjeljak. Projekt uključuje ukupno 280 stanova koji se obnavljaju s javnom podrškom i podložni su zakonodavstvu za takve slučajeve s odgovarajućim krugovima i smjernicama. Udbud glavnog ugovora za izvođenje radova provodi se kao udbud s pregovorima u skladu s §§ 61-66 Udbudsloven. Ordregiver si rezervira pravo dodjeliti ugovor na temelju početnog ponuđenja, bez provedenja pregovora. Također se rezervira pravo na proširenje broja pregovaračkih krugova. Projekt uključuje primarno sljedeće radove: • Rušenje i saniranje okoliša. • Instalacijski radovi – zamjena i preuređenje vodovodnih i kanalizacijskih instalacija. • Električni radovi. • Radovi na izolaciji. • Radovi na uređenju vanjskih površina. • Radovi na krovu – novi krovovi i postavljanje solarnog sustava. • Opcija - Postavljanje novih cijevi u zemlju (radovi se očekuje da će izvršiti drugi izvođač prije početka glavnog izvođača). Poznate su projektne materijale. Obnova se mora izvršiti pod ograničenim uvjetima gradilišta, kao i u i oko stanova u kojima se kontinuirano obavlja preseljenje. Udbudni glavni ugovor za izvođenje radova odnosi se na obnovu VIBO odjeljka 113, Støberigården, prema navedenim radovima u točki 1.1. Zahtjevi za zadatak se mogu vidjeti u tehničkim opisima koji su uključeni u udbudni materijal. Zadatak se izvodi u skladu s glavnim vremenskim planom koji je priložen udbudnom materijalu. Ugovorne zahtjeve možete vidjeti u glavnom ugovoru za izvođenje radova i priloženom AB 18 s dodatcima i odstupanjima VIBO-a. Izbacivanje: Ekonomski subjekti isključeni su iz sudjelovanja ako su obuhvaćeni jednim od obaveznih razloga za isključenje u Udbudsloven §134 a, § 135, st. 1-3 i § 136, st. 1, točke 1.-4. Ekonomski subjekti također isključeni su ako su obuhvaćeni jednim od dobrovoljnih razloga za isključenje u Udbudsloven § 137, st. 1, točke 1-2. Ekonomski subjekti ne mogu biti isključeni iz sudjelovanja ako pružaju dovoljne dokumente da su pouzdani, čak i ako su obuhvaćeni jednim ili više razloga za isključenje u Udbudsloven §§ 135-137, prema Udbudsloven § 138, st. 1. Ne može se dodijeliti ugovor sljedećim tvrtkama, prema Odluci Vijeća (EU) 2022/576 od 8. travnja 2022. o izmjeni Odluke (EU) br. 833/2014 o restriktivnim mjera na temelju ruskih radnji koje destabiliziraju situaciju u Ukrajini: A. ruski državljani ili fizička ili pravna osoba, jedinice ili tijela koja su utemeljena u Rusiji B. pravna osoba, jedinice ili tijela, od kojih jedna jedinica kao u točki a) direktno ili indirektno vlasništvo preko 50 %, ili C. fizička ili pravna osoba, jedinice ili tijela koja djeluje u ime ili prema uputama jedinice kao u točki a) ili b), Također se ne mogu koristiti podizvođači ili podršavne jedinice koje su obuhvaćene gore navedenim, ako doprinos takvog subjekta iznosi više od 10 % vrijednosti ugovora.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Dánia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Udbud af hovedentrepriser vedr. renovering og etablering af bygningskonstruktioner og tekniske installationer 0-5 mio. kr.
Københavns Kommune - ØkonomiforvaltningenDanskaWorks for complete or part construction and civil engineering workRoof works and other special trade construction worksRoof-framing workRok za 38 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Dánia – Építési munkák – GENERISK IV SAMT DOMICILER – TAULOV DRY PORT A/S
TAULOV DRY PORT A/SDanskaConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Dánia – Gondozóotthon építése – Udbud af nye plejeboliger ved Lindely - Totalentreprise
Gentofte KommuneDanskaNursing home construction workConstruction workArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Dánia – Építési munkák – Udbud af sikringsentreprise i forbindelse med etablering og drift af Vestsjælland Arrest
Danmarks FængslerDanskaConstruction workSite preparation workWorks for complete or part construction and civil engineering workNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.