Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Abschluss nicht exkl. Arzneimittel-Rabattvereinb. nach § 130a Abs. 8 SGB V im Wege eines Open-House-Modells zum Wirkstoff Oxycodon/Naloxon (ATC-Code nach WHO: N02AA55)
Opis
Predmet ove objave je zaključivanje neisključivih ugovora o popustima prema § 130a st. 8 SGB V o ljekovima s aktivnom tvarju oksikodon/nalokson (ATC- kod prema WHO: N02AA55). Zaključivanje ugovora se vrši u okviru tzv. Open-House modela, što znači da je zaključivanje ugovora tijekom razdoblja sudjelovanja otvoreno za sve zainteresirane farmaceutske tvrtke, pod uvjetom da ispunjavaju uvjete za sudjelovanje i prihvaćaju ih. Time je posljedica da se ne provode individualne pregovore o ugovoru i da nema (dostavne) isključivosti. Napominje se da je količina nabave nepoznata, jer ovisi o potražnji i razvoju broja osiguranika, ponašanju liječnika pri propisivanju, te ponašanju javnih apoteka pri isporuci i skladištenju. Stoga se ne garantiraju minimalne količine nabave. Zainteresirane farmaceutske tvrtke mogu preuzeti dokumentaciju za sudjelovanje preko projektnog prostora Njemačkog portala za javne nabave (DTVP). Za to je potrebno najprije podnijeti zahtjev za pristup projektnom prostoru. Nakon što je pristup odobren od strane naručitelja, može se pristupiti dokumentaciji za sudjelovanje. O sadržaju dokumentacije za sudjelovanje - posebno o sadržaju ugovora o popustima i popustima navedenim u njemu - je potrebno čuvati apsolutnu tajnost. Potpuno ili djelomično prenositi ili omogućavati pristup sadržajima dokumentacije za sudjelovanje trećim licima zahtijeva prethodnu pisanu suglasnost naručitelja. Ako se od sudjelovanja odustane, sve dokumentacije moraju se neodložno uništi u skladu s zaštitom podataka. Dokumentacija koju je potrebno predati se može naći u dokumentima "Pismo" i "Objašnjenje ugovornih uvjeta" objavljenim u projektnom prostoru. Komunikacija, uključujući slanje dokumentacije za sudjelovanje, vrši se elektronički preko portala za javne nabave DTVP; detalje o tome možete pronaći u navedenim dokumentima. Ako postoje razlike u objavi o pozivu, one su uzrokovane tehničkim razlozima i ne imaju obvezujući karakter. Zahtjevi za sudjelovanje mogu se prvi put podnijeti do 05.03.2025. Sve daljnje rokove za podnošenje možete pronaći u prilogu "Rokovi za podnošenje" objavljenom u projektnom prostoru. Ako je dan podnošenja roka subota, nedjelja ili državni praznik, zamjenjuje ga sljedeći radni dan. Ako se zahtjevi za sudjelovanje primaju s kašnjenjem, oni će se uzeti u obzir za sljedeći rok za podnošenje. Ugovor o popustima završava, nezavisno od datuma zaključivanja ugovora, najkasnije 31.03.2027. Naručitelj se rezervira pravo da Open-House postupak prekinu prije vremena, posebno u slučaju zaključivanja isključivih ugovora o popustima; u tom slučaju, već zaključeni ugovori o popustima završavaju u skladu s ugovornim odredbama. Prema iskustvu naručitelja, isključivi ugovori o popustima obično stupaju na snagu 8 do 12 mjeseci nakon objave odgovarajuće objave o pozivu u Dodatku Službenog lista Europske unije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Hordágyak – Unfalltransporter
Klinikum Main-SpessartNjemačkaStretchersBeds for medical useMedical furnitureRok za 40 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Egészségügyi papír – Rahmenvertrag Hygienepapier
Vergabe und Beschaffungszentrum DortmundNjemačkaPaper sanitaryToilet paper, handkerchiefs, hand towels and serviettesToilet paperRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Abschluss nicht-exklusiver Rabattvereinbarungen nach § 130a Abs. 8 SGB V zu den genannten Wirkstoffen mit Abschlussmöglichkeit im Rahmen des sogenannten Open-House-Verfahrens.
KKH Kaufmännische KrankenkasseNjemačkaPharmaceutical productsRok za 119 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések, gyógyszerek és testápolási termékek – 6003109359 - 1/DLII6/VM037 - Medizinprodukt Armtragetuch Musselin
Bundesamt für Infrastruktur, Umweltschutz und Dienstleistungen der BundeswehrNjemačkaMedical equipments, pharmaceuticals and personal care productsDisposable non-chemical medical consumables and haematological consumablesRok za 29 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.