Francuska – Arhitektonske, građevne, tehničke i inspekcije usluge – 26V0409 - Restructuration et extension du stade des Arboras - Concours de maîtrise d'oeuvre restreint
Opis
Ova konsultacija ima za cilj rekonstrukciju i proširenje stadiona Arboras - Da bi se pratilo klub Nissa Rugby (trenutno u Nacionalnoj diviziji 1) u njegovom napretku prema vrhu, planira se rekonstrukcija i proširenje postojećeg stadiona Arboras, gdje je smješten klub. Cilj ovog projekta jest da se dobije homologacija Top 14 i oznaka LNR stadiona (nivo Zlato). Da bi se ispunili ovi zahtjevi, mora se izgraditi novi stadion koji će odgovarati različitim očekivanim normama. Njegov ukupni kapacitet je određen na 12 500 mjesta uključujući VIP i medije. Koncepcija projekta će također uključivati mogućnost uređenja dodatnih 2 500 mjesta privremenog rješenja za izvanredne manifestacije, što će omogućiti da se maksimalni kapacitet stadiona poveća na 15 000 mjesta. Cilj je da se klubu pruži nova izložba i da se time proširi njegov publika, posebno:
- Osvježavanjem iskustva gledatelja: udobnost sjedanja i vidljivost s tribina, optimizacija tokova pristupa;
- Integriranjem uređenja namijenjenih poboljšanju atrakcivnosti stadiona, kao što su restorani, zone za druženje, prodavaonica itd.;
- Razvojem prostora za gostoprimstvo (saloni, lože) koji će omogućiti primanje partnera i poduzeća u kvalitetnim uvjetima, što će tako doprinijeti diverzifikaciji resursa kluba;
- Olakšavanjem medijskog prikaza utakmica, uređenjem prostora namijenjenih za primanje medija (poslovni prostori, tribina za tisku, konferencijska dvorana) i instaliranjem tehničke opreme namijenjene za tu svrhu.
Napokon, sportske infrastrukture će biti modernizirane: svlačionice, prostorije za liječenje i druga oprema potrebna za profesionalnu praksu rugbyja. Procjena predviđene financijske vrijednosti iznosi 52 980 000 EUR (bez PDV) (vrijednost veljača 2026), uzimajući u obzir scenarij rušenja postojećih tribina i potpune rekonstrukcije stadiona, te faziranje gradnje. Ova procjena predstavlja maksimalni iznos radova, od kandidata se očekuje istraživanje tehničkih i arhitektonskih rješenja koja omogućuju optimizaciju troškova radova. Primjenom članka L2421-4-2° Zakona o javnim nabavkama, izrada programa i određivanje predviđene financijske vrijednosti mogu se nastaviti tijekom studija preddizajna do kraja faze APD. Posljedice promjene programa i financijske vrijednosti će se uzeti u obzir putem dopunskog ugovora. Postupak se provodi u skladu s člankom R 2172-2 Zakona o javnim nabavkama koji se odnosi na javne ugovore o izgradnji i privatne ugovore o izgradnji te s odredbama od 22. ožujka 2019. koje preciziraju tehničke načine izvođenja elemenata zadataka izgradnje povjerenih javnim naručiteljima od strane privatnih izvođača. Ugovor će biti potpisan nakon ograničenog natječaja za izgradnju u skladu s člancima R2162-15 do R2162-22 i R2162-24 Zakona o javnim nabavkama. Nivo usluga očekivan od konkurenta je nivo ESQ u smislu članka R2431-8 Zakona o javnim nabavkama. Elementi zadataka su navedeni u članku 2.1. Pravila konsultacije.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Mérnöki tanácsadó és konzultációs szolgáltatások – Mise à jour du Schéma Directeur des Eaux Usées sur le Territoire de la CARENE
Saint-Nazaire Agglomération - la CARENEFrancuskaAdvisory and consultative engineering servicesEngineering servicesEngineering studiesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti és ezzel kapcsolatos szolgáltatások – Mission de maîtrise d'œuvre pour la rénovation des Bains Pompéiens
Commune de DeauvilleFrancuskaArchitectural and related servicesRok za 59 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Várostervezési szolgáltatások – Le présent marché a pour objet d'une part l'élaboration du Plan Local d'Urbanisme Intercommunal valant Programme Local de l'Habitat à l'échelle de la Communauté de Communes du Bonnevalais et d'autre part la réalisation d'un diagnostic agricole
Communauté de Communes du BonnevalaisFrancuskaUrban planning servicesRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Építészeti, mérnöki és tervezési szolgáltatások – MARCHE DE MAITRISE D'OEUVRE - REHABILITATION DE BUREAUX EN LOGEMENTS - 36 B RUE BIBERACH - 26000 VALENCE
VALENCE ROMANS HABITATFrancuskaArchitectural, engineering and planning servicesRok za 26 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.