Preskoči na sadržaj
Natrag na pretraživanje

Poljska – Građevinski radovi – Wykonanie robót budowlano-montażowych dla zadania: Budowa stacji elektroenergetycznej 110/15 kV GPZ Świercze

ENERGA-OPERATOR S.A.PoljskaObjavljeno na 30. kol 2026.
8 dana preostala

Opis

Predmet narudžbe je izvođenje građevno-montažnih radova, nabava i dostava dva transformatora WN/SN snage 31,5 MVA svaki te razvodnika primarnog razdjeljenja SN za zadatak: „Gradnja elektroenergetičke postaje 110/15 kV GPZ Świercze” s ciljem podrške integracije OZE u elektroenergetičku mrežu kroz razvoj inteligentnih elektroenergetičkih sistema na području utjecaja zadatka. 1.1. Obuhvat radova uključuje: a) makroniveliranje terena za gradnju, b) gradnju ograda terena postaje, c) gradnju instalacija za zemljanje i odgromne na području razvodnika 110 kV, d) gradnju naponske razvodnice WN u H5 rasporedu u području primarnih i sekundarnih krugova: postavljanje temelja, montaža nosivih konstrukcija i aparata na konstrukcijama, izrada ošinovanja razvodnika 110kV, gradnja kablovskih kanala s drenažom, ulaganje u kanale kablova za upravljanje i signalizaciju koji povezuju kablovske šifonjere polja s upravljačkim ormarima u postaji, e) gradnju dva transformatorska mjesta WN/SN, f) nabavu, dostavu i montažu dva transformatora WN/SN snage 31,5 MVA svaki, g) gradnju kablovskih mostova SN koji povezuju transformatore WN/SN s razvodnikom 15kV, h) gradnju puteva na području postaje te ulaznog puta s općinske ceste Świercze – Klukówek (dz. 82), i) gradnju osvjetljenja područja postaje, j) gradnju vodovodnog priključka, k) gradnju tehničkog objekta postaje s instalacijama, l) nabavu, dostavu i montažu 20 poljskih razvodnika SN u tehničkom objektu, m) gradnju dva mjesta vlastitih potreba s kompenzacijskim otpuštanjem, n) gradnju sistema telemehanike i komunikacije, o) gradnju betonske toranj za sustav komunikacije TETRA, p) gradnju sustava Tehničke zaštite postaje, q) izvođenje promjena u primarnim i sekundarnim krugovima u postajama Ciechanów i Nasielsk, r) izvođenje ispitivanja i mjerenja aparata WN i SN, s) izvođenje pokretanja i puštanja u pogon polja WN i SN. 2. Detaljan opis predmeta narudžbe sadrži projektna dokumentacija koja predstavlja prilog br. 13 SWZ te STWiORB (prilog br. 17 SWZ). Naručitelj zahteva da se predmet narudžbe izvrši u skladu s uputama (prilog br. 16 SWZ) i uputama te standardima koji predstavljaju prilog SWZ (prilog br. 18 SWZ) i projektnim odredbama ugovora (prilog br. 14 SWZ). 3. Naručitelj zahteva da: 3.1. izvođenje predmeta narudžbe se obavlja isključivo korištenjem (nezavisno od načina ili obima) softvera, materijala, proizvoda ili uređaja koji potječu: 3.1.1. iz država članica Europske unije ili 3.1.2. iz trećih država koje su stranke Sporazuma Svjetske trgovinske organizacije o državnim nabavkama ili drugih međunarodnih ugovora čijom je stranom Europska unija, jamčeći na principu uzajamnosti i jednakosti pristup tržištu javnih nabavki, pri čemu se utvrđivanje podrijetla vrši u skladu s člankom 60. st. 1. i 2. Uredbe Europskog parlamenta i Vijeća (EU) br. 952/2013 od 9. listopada 2013. o utvrđivanju Carinskog kodeksa. 3.2. izvođenje predmeta narudžbe ne obuhvaća: 3.2.1. nijednog ICT proizvoda, ICT usluge ili ICT procesa koji su navedeni u preporuci Povjerenika Vlade za pitanja ciberbezbednosti, objavljenoj na temelju članka 33. st. 4. Zakona od 5. srpnja 2018. o nacionalnom sustavu ciberbezbednosti, koji utvrđuju negativan utjecaj takvih ICT proizvoda, ICT usluga ili ICT procesa na osnovni interes sigurnosti države (članak 226. st. 1. točka 17. Zakona o javnim nabavkama) te 3.2.2. nijednog ICT proizvoda čiji je tip određen u odluci ministra nadležnog za informatizaciju o priznanju dobavljača kao dobavljača visokog rizika, objavljenoj na temelju članka 67b. st. 15. Zakona od 5. srpnja 2018. o nacionalnom sustavu ciberbezbednosti, niti nijedne ICT usluge ili ICT procesa određenih u takvoj odluci (članak 226. st. 1. točka 19. Zakona o javnim nabavkama). Pod „ICT proizvodom“, „ICT uslugom“ te „ICT procesom“ podrazumijeva se odgovarajući proizvod, usluga te proces, o kojima je riječ u članku 2. točke 12–14. Uredbe Europskog parlamenta i Vijeća (EU) 2019/881 od 17. travnja 2019. o ENISA (Agencija Europske unije za ciberbezbednost) te certifikaciji ciberbezbednosti u području informacijsko-komunikacijskih tehnologija te ukidanja Uredbe (EU) br. 526/2013 (akt o ciberbezbednosti), u smislu Zakona

CPV kodovi

Construction workSite preparation workBuilding installation workInstallation services (except software)Architectural, construction, engineering and inspection servicesBuilding demolition and wrecking work and earthmoving workEngineering works and construction worksElectrical installation workPainting and glazing workOther building completion workHire of cranes with operatorHire of earthmoving equipment with operatorInstallation services of electrical and mechanical equipmentInstallation services of guidance and control systemsEngineering servicesIntegrated engineering servicesConstruction-related servicesEngineering-related scientific and technical servicesExcavating and earthmoving workSiteworksConstruction work for engineering works except bridges, tunnels, shafts and subwaysFlatworkElectrical wiring and fitting workInstallation of telecommunications equipmentOther electrical installation workApplication work of protective coatingsInstallation services of electrical equipmentMiscellaneous engineering servicesMap-making servicesSurveying servicesTechnical servicesConstruction supervision servicesSite-investigation servicesConstruction management servicesSubsurface surveying services

Dokumenti i prijava

Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AI

Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.

Povezane nabave