Natrag na pretraživanje
Nizozemska – Građevinski radovi – 4-W-0046326-26: Selecteren aannemer ten bate van de bouw van Wintersteunpunt Rotterdam Zuid
Gemeente RotterdamNizozemskaObjavljeno na 14. svi 2026.
Nije naveden rokOpis
Europska neotvorena javna nabava za odabir izvođača za izvođenje svih građevinskih i instalacijskih radova uključujući uređenje terena, u svrhu gradnje novog zimskog podupiranja Rotterdam Zuid, smještenog na Charles Binghamweg u Južnom rtu Beverwaard, u općini Rotterdam
CPV kodovi
Construction workBuilding construction workConstruction work for buildings relating to road transport
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Hollandia – Autópálya és közút építése – Aanleg N656 - Randweg Oud-Vossemeer
Provincie ZeelandNizozemskaConstruction work for highways, roadsEngineering works and construction worksPaving and asphalting worksRok za 56 danaObjavljeno na 30. kol 2026.
Hollandia – Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka – Zwembad Ooigraaf
Gemeente BeuningenNizozemskaWorks for complete or part construction and civil engineering workArchitectural and related servicesConstruction workNema rokaObjavljeno na 30. kol 2026.
Hollandia – Építési munkák – Strategisch vastgoed Hogeschool Utrecht - locatie Amersfoort
Hogeschool UtrechtNizozemskaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workElectrical engineering installation worksNema rokaObjavljeno na 30. kol 2026.
Hollandia – Hidak építési munkái – Wubbo Ockelsbrug
De Suikerzijde B.V.NizozemskaBridge construction workConstruction work for bridges and tunnels, shafts and subwaysConstruction workRok za 14 danaObjavljeno na 30. kol 2026.