Irska – Građevinski radovi na povijesnom spomeniku ili spomen-domu – M190 - Specialist Heritage Contract
Opis
TII traži uspostavu ugovora za dostavu Specijalnih radova na baštini za trajanje dvanaest (12) godina kako bi se podržao program MetroLink. Ugovor M190 Specijalna baština potreban je za podršku uspješnoj pripremi lokacija širom Dublina. TII traži da se imenuje Izvođač za izvođenje učinkovitog uklanjanja i upravljanja ograničenjima baštine koja moraju biti zaštitena na mjestu ili uklonjena i sigurno pohranjena i potom ponovno postavljena u kasnijim fazama programa. Trajanje od dvanaest (12) godina namijenjeno je za podršku programu MetroLink i usklađivanje s trajanjem ugovora M400 i M500. Ugovor će se steći kao samostalni NEC4 Ugovor o usluzi na rok (TSC), koristeći Postupak pregovora s prijašnjim pozivom na natječaj u skladu sa SI 286/2016. TII će izvršiti PQQ, a zatim pozvati odabran broj Prijavitelja na ITT i potom pregovore, pod uvjetom da Prijavitelji kvalificiraju kroz početni odabir putem PQQ. TII zadržava pravo, po svojoj isključivoj nakloni, da odustane od pregovora ako su početni ponude u skladu i pružaju adekvatnu konkurenciju koja omogućuje TII dodjelu. U takvim okolnostima, TII može odmah nastaviti s konačnom evaluacijom i/ili dodjelom bez daljnjih pregovora, u skladu sa Odredbom 46 Pravila za javne službe. Sve organizacije koje žele sudjelovati u javnom nabavi za "MetroLink – Specijalna baština" moraju se registrirati na Metrolink e-Sourcing Portal https://metrolink.app.jaggaer.com/ . Nakon završetka registracije, molimo vas da se navedite na karticu "PQQs/ITTs Open to All Suppliers" na Glavnom nadzornom ploču, pronađite PQQ za "MetroLink – Specijalna baština", izrazite interes i podnesite odgovor. Sve upite za razjašnjenje u vezi s ovom javnom nabavkom moraju se podnijeti putem Metrolink e-Sourcing portala.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Írország – Közút építése – The South East Greenway – Lot 4
Wexford County CouncilIrskaRoad construction worksCycle path construction workConstruction workRok za 29 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Írország – Építési munkák – Term Maintenance Contract for Level Deck Showers
Westmeath County CouncilIrskaConstruction workElectrical installation workPlumbing and sanitary worksRok za 16 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Írország – Építési munkák – Quay Street Pedestrianisation, New Ross, Co. Wexford.
Wexford County CouncilIrskaConstruction workLandscaping workEngineering works and construction worksRok za 23 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Írország – Építési munkák – Ballinasloe R446 Bridge Street Junction to Harris Road Junction Active Travel Scheme
Galway County CouncilIrskaConstruction workWorks for complete or part construction and civil engineering workRoad construction worksRok za 23 danaObjavljeno na 31. kol 2026.