Natrag na pretraživanje
Švicarska – Tehničke usluge – N16.14 MP-080191 - Upn.Tavannes-Bözingenfeld - Géomètre du MO 2026-2029 (ID 12048)
Office fédéral des routes OFROU, Division Infrastructure routière Ouest, Filiale Estavayer-le-LacŠvicarskaObjavljeno na 21. srp 2026.
4 dana preostalaOpis
UPlaNS Tavannes – Bözingenfeld nalazi se između U-km 69.250 i U-km 82.660 na N16. Ova javna nabava obuhvaća cijeli odjeljak, to jest, uzlazni dio TP2 između čvorova La Heutte [19] i Biel-Nord [23] (U-km 76.100 do 82.660, L = ~6,7 km, trajekt 3. klase) te odjeljak Tavannes – La Heutte, integriran u TP4 i TP5 (U-km 69,250 do 76,500). U ovom narudžbenom postupku očekuje se sljedeće usluge: - inženjer za geodetska mjerenja za izvršavanje svih zahtjeva naručitelja, i u fazama planiranja, i u pripremi i nadzoru radova.
CPV kodovi
Engineering services
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Svájc – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – Planer Umwelt und Forst SIA 32-53 für TR 1580 u. TR 1670
Swissgrid AG - Engineering & ConstructionŠvicarskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental engineering consultancy servicesMiscellaneous engineering servicesRok za 38 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Svájc – Mérnöki tervezési szolgáltatások – Fachplaner Rohrpost KSBL
Kantonsspital Baselland, Abteilung GrossbauprojekteŠvicarskaEngineering design servicesRok za 48 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Svájc – Különféle mérnöki szolgáltatások – Externe Gesamtprojektleitung (Bauherrenvertretung) Entwicklung Bahnmatt, 6341 Baar
Einwohnergemeinde Baar (Suter von Känel Wild AG)ŠvicarskaMiscellaneous engineering servicesRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Svájc – Kivitelezéssel kapcsolatos szolgáltatások – MP-120043 N02 Secondo tubo San Gottardo (2TG) - Accompagnamento Ambientale dei Lavori del riordino dello svincolo di Airolo (AAL+ AOD)
Ufficio federale delle strade USTRA, divisione infrastruttura stradale EstŠvicarskaConstruction-related servicesRok za 46 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.