Natrag na pretraživanje
Danska – Savjetodavne tehničke usluge i savjetodavne usluge u građevinarstvu – 0630.R01 Totalrådgivning vedrørende Motorring 4 Syd
VejdirektoratetDanskaObjavljeno na 01. ruj 2026.
56 dana preostalaOpis
Trenutno natječaj obuhvaća potpunu savjetodavnu uslugu u fazama 3, 4 i 5, uključujući projektiranje, stečaj zemljišta, javno nabavku, praćenje projekta i eventualnu stručnu nadzornu uslugu u vezi s proširenjem Motorring 4 Syd. Projektni dio se proteže između autoputskog čvora Vallensbæk i priključnog objekta 27 Greve C na Køge Bugt Motorvejen. Projektni dio je dug 4 km i ima blizu smještenih ulaznih i izlaznih rampa.
CPV kodovi
Consultative engineering and construction services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Dánia – Kivitelezési tanácsadó szolgáltatások – Totalrådgivning ifm. renovering af AB Odense Afdeling 5 Bolbroparken.
Arbejdernes Boligforening OdenseDanskaConstruction consultancy servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesNema rokaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Dánia – Mérnöki szolgáltatások – Rammeaftale for totalrådgivning om kunstgræsbaner og andre idrætsanlæg
Rødovre KommuneDanskaEngineering servicesEngineering design servicesArchitectural, construction, engineering and inspection servicesRok za 29 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – DT-PV.R008 - Rammeaftale om naturfaglig rådgivning
VejdirektoratetDanskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesEnvironmental servicesRok za 9 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Dánia – Építészeti, építési, mérnöki és vizsgálati szolgáltatások – KU MT14 Virologisk Center - Totalrådgivning
BygningsstyrelsenDanskaArchitectural, construction, engineering and inspection servicesArchitectural and related servicesConstruction-related servicesNema rokaObjavljeno na 31. kol 2026.