Francuska – Agencijske kartice za gorivo – ACQUISITION DE CARBURANTS EN STATIONS-SERVICES PAR CARTES ACCREDITIVES ET FOURNITURE DE TELEPEAGES
Opis
Postupak dodjele je: otvoreni natječaj. Podliježe odredbama članaka L. 2124-2, R. 2124-2 1° i R. 2161-2 do R. 2161-5 Zakona o javnim nabavkama. Okvirni ugovor će se izvršavati emitiranjem narudžbenica. Okvirni ugovor ima 2 lota: - Lot 1: Nabava goriva na benzinskoj postaji karticom za akreditaciju Maksimalna godišnja vrijednost = 1 000 000 euro(s) bez PDV-a (ukupno 4 000 000 euro(s)) - Lot 2: Dovoz telefonskih naplata Maksimalna godišnja vrijednost = 4 000 euro(s) bez PDV-a (ukupno 16 000 euro(s)) Svaki lot će biti predmet zasebnog dodjele. Usluge se naplaćuju po jedinčnim cijenama. Okvirni ugovor će se izvršavati emitiranjem narudžbenica. Ukupno trajanje ugovora je 4 godine, uključujući početno razdoblje od 01/01/2027 do 31/12/2027, zatim 3 razdoblja produženja u sljedećih 3 godine.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Franciaország – Számítógépes kellékek – Fourniture, installation et maintenance des équipements numériques pour les écoles de la ville d'Osny
Commune d'OsnyFrancuskaComputer suppliesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Üzemanyagkártyák – ACCORD- CADRE A BONS DE COMMANDE - FOURNITURE DE CARBURANTS POUR LA VILLE DE FOURMIES
Commune de Fourmies (59)FrancuskaAgency fuel cardsDiesel fuelPetrolRok za 26 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Franciaország – Irodai kellékek – ACCORD-CADRE POUR L’ACHAT ET LIVRAISON DE FOURNITURES SPECIFIQUES POUR LES ARCHIVES ET LA BIBLIOTHEQUE DEPARTEMENTALES, LE SERVICE DOCUMENTATION ET LA MEDIATHEQUE DU DEPARTEMENT DES BOUCHES-DU-RHONE (2026-0399)
DEPARTEMENT DES BOUCHES DU RHONEFrancuskaOffice suppliesStationeryRok za 38 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Franciaország – Ebédjegy – Fourniture et livraison de coupons restaurant
Loire SemèneFrancuskaLuncheon vouchersRok za 28 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.