Slovačka – Usluge popravaka, održavanja i srodne usluge za vozila i pripadajuću opremu – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MAN
Opis
Predmetom narudžbe je popravak i održavanje vozila tvrtke MAN u skladu s Odredbom Komisije (EU) br. 461/2010 o primjeni članka 101 st. 3 Ugovora o funkcioniranju Europske unije na kategoriju vertikalnih dogovora i usklađenih postupaka u sektoru motornih vozila, a to od strane stručno sposobne popravne radionice koja raspolaže tehničkim, stručnim, dijagnostičkim i materijalnim opremom potrebnim za pravilno pružanje zahtijevanih servisnih usluga za odgovarajući tip vozila bez izmjene ili s izmjenom rezervnih dijelova (originalnih rezervnih dijelova ili odobrenih rezervnih dijelova javnim nabavljačem) na motorna vozila s najvećom dopuštenom ukupnom težinom većom od 3500 kg kategorija N1, N2, N3, njihov servis (garancijski i poslegarancijski), u smislu kategorizacije vozila prema zakonu br. 106/2018 Z. z. o vožnji vozila u cestovnom prometu i o izmjeni i dopuni nekih zakona u tekstu kasnijih propisa (dalje „servisne usluge“). Servisne usluge se uglavnom odnose na servisne radnje predviđene od strane proizvođača, izmjenu i održavanje redovno trošenih dijelova, pripremu voznog parka za tehničku kontrolu s ciljem uspješnog izvršenja tehničke i emisijske kontrole. Predmet narudžbe je detaljno definiran u prilogu br. 1 k Okviru ugovora o radu u dijelu B.2. Trgovačke uvjete dostave predmeta narudžbe su u konkurencijskim podacima.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Szlovákia – Teherautó-javítási szolgáltatások – Komplexná podpora vozidiel zn. TATRA (vojenské vozidlá - VM6)
Ministerstvo obrany Slovenskej republikySlovačkaTruck repair servicesMiscellaneous spare partsParts and accessories for vehicles and their enginesNema rokaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Szlovákia – Járművek és azokkal kapcsolatos berendezések javítása, karbantartása és járulékos szolgáltatása – Servis podvozkov nákladných motorových vozidiel továrenskej značky MITSUBISHI
Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s.SlovačkaRepair, maintenance and associated services of vehicles and related equipmentRepair and maintenance services of trucksMaintenance and repair services related to specific parts of vehiclesRok za 32 danaObjavljeno na 02. ruj 2026.
Szlovákia – Gépjármű és hozzá tartozó berendezések javítása és karbantartása – Poskytnutie služby servisných prehliadok, údržby a opráv osobných motorových vozidiel, vrátane dodávok súvisiaceho vybavenia a náhradných dielov
Ministerstvo investícií, regionálneho rozvoja a informatizácie Slovenskej republikySlovačkaRepair and maintenance services of motor vehicles and associated equipmentRepair and maintenance services of carsMaintenance and repair services related to specific parts of vehiclesRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.
Szlovákia – Javítási és karbantartási szolgáltatások – Servis a údržba systému cestných meteorologických zariadení Vaisala pre roky 2026 -2030
Slovenská správa ciestSlovačkaRepair and maintenance servicesMiscellaneous repair and maintenance servicesRok za 28 danaObjavljeno na 31. kol 2026.