Njemačka – Farmaceutski proizvodi – Open house Arzneimittelrabattverträge Ribociclib, ATC L01EF02
Opis
Ne radi se o otvoreni postupak, nego o tzv. open-house model! Obrazac za otvoreni postupak koristi se samo zato što ne postoji obrazac za open-house model. Ugovori koji se zaključuju u open-house modelu ne podliježu zakonodavstvu o javnim nabavkama zbog nedostatka odluke o izboru. Koristeći ovaj obrazac ne podliježe se zakonodavstvu o javnim nabavkama. AOK Bayern namjerava s interesiranim farmaceutskim poduzećima zaključiti neisključive ugovore o popustima o tvari Ribociclib, ATC L01EF02 prema § 130c Abs. 1 SGB V. AOK Bayern nudi svim interesiranim farmaceutskim poduzećima, koja ispunjavaju navedene uvjete za kvalifikaciju, zaključivanje identičnih i neindividualno pregovarivih ugovora o popustima. Najraniji mogući početak ugovora je 01.08.2026, svi ugovori završavaju 31.07.2028. Zaključivanje ugovora je moguće tijekom tog razdoblja u bilo koje vrijeme, ali najkasnije 03.06.2028. Ugovori se mogu otkazati s rokom od jednog mjeseca do kraja mjeseca. Ako stupi na snagu ugovor o popustima na lijekove s tvari ugovornog predmeta zaključen u otvorenom postupku na nacionalnoj ili državnoj razini, open-house ugovori će automatski prestati vrijediti za odgovarajući period. Ugovor će biti zaključen sa svim interesiranim farmaceutskim poduzećima koja dokazuju svoju kvalifikaciju ispunjenom i potpisanom samozavjerom o pouzdanosti. Farmaceutsko poduzeće mora predati ispunjeni i potpisani ugovor (povjerenje potpisnika mora se vidjeti iz izvoda iz registra trgovačkih društava, inače je potrebno predložiti ovlast) uz ispunjeni i potpisani prilog "Odredba o lijekovima predmetu ugovora" te ispunjenu i potpisanu samozavjeru o pouzdanosti. Dokumenti se mogu predati IZVJEŠĆENO RUČNO POTPISANI ILI ELEKTRONSKI s kvalificiranom elektronskom potpisom. Izvješćeno ručno potpisani dokumenti se moraju poslati u dva izvoda u originalu na sljedeću adresu: AOK Bayern - Die Gesundheitskasse Fachbereich Vertragsmanagement AZMV open-house Rabattverträge Carl-Wery-Str. 28 81739 München ELEKTRONSKI potpisani dokumenti s kvalificiranom elektronskom potpisom se moraju predati preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de. Ako se potpuni i točni dokumenti primaju do 03. svakog mjeseca, početak ugovora je na prvi dan sljedećeg mjeseca, inače na prvi dan mjeseca nakon sljedećeg. Kod izvješćeno ručno potpisanih dokumenta, prethodno je potrebno poslati potpune, ispunjene i potpisane dokumente kao sken na e-mail adresu [email protected] ili preko komunikacijskog područja na portalu www.dtvp.de, ako potpuni i točni originalni dokumenti u papirnom obliku stignu do 10. mjeseca u AOK Bayern, Vergabestelle. Molimo obratite pozornost na uputu za ispunjavanje, koja je dostupna na www.dtvp.de među dokumentima o javnim nabavkama. Interesirana farmaceutska poduzeća mogu u projektu Open-House-Verfahren na portalu www.dtvp.de zahtijevati otključavanje dokumenta o javnim nabavkama. Link do portala nalazi se u ovoj objavi. Kao potencijalni partneri ugovora u obzir dolaze samo farmaceutska poduzeća. Dokumenti Open-House-Verfahrena će se otključati samo farmaceutskim poduzećima kao potencijalnim partnerima ugovora i moraju se strogo čuvati kao povjerljivi. Zahtjevom za otključavanje poduzeća potvrđuje se povjerljivo čuvanje dokumenta.
CPV kodovi
Dokumenti i prijava
Contains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Németország – Gyógyszerészeti termékek – Arzneimittel- Rahmenrabattverträge nach §130a Absatz 8 SGB V
Kaufmännische Krankenkasse - KKHNjemačkaPharmaceutical productsRok za 41 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Austausch MRT-Scanner im laufenden Betrieb
Thoraxklinik Heidelberg gGmbH - Universitätsklinikum HeidelbergNjemačkaMedical equipmentsImaging equipment for medical, dental and veterinary useMagnetic resonance imaging equipmentNema rokaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Orvosi felszerelések – Ortenau Klinikum - Achern Neubau Klinikgebäude 81022 (AC 20-30), VE5018 (KG620) Endoskopietürme Gyn
Ortenau KlinikumNjemačkaMedical equipmentsEndoscopy, endosurgery devicesRok za 31 danObjavljeno na 03. ruj 2026.
Németország – Autoklávok – Autoklav zur Laminatherstellung transparenter Verbundsysteme (OV PR1165442a)
Fraunhofer-Gesellschaft zur Förderung der angewandten Forschung e.V., IKTSNjemačkaAutoclavesRok za 30 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.