Natrag na pretraživanje
Ovaj tender je istekao.
Italija – Bankarske usluge – App. 134/26 - Procedura aperta servizio gestione carte per reddito di merito
UNIVERSITA' DELLA CALABRIAItalijaObjavljeno na 19. srp 2026.
Rok je prošaoOpis
S Odlukom Generalnog direktora prot. br. 427 od 09/07/2026, ova uprava je odlučila povjeriti okvirni ugovor s jednim gospodarskim operaterom prema čl. 59 Zakona o odredbama br. 36/2023, čiji je predmet usluga izdavanja i upravljanja karticama s više usluga za plaćanje u korist studenata i osoblja kalabrijskih sveučilišta i primatelja doprinosa pod nazivom "dohodak zasluga". Za dodatne detalje, pozivamo se na projekt usluge.
CPV kodovi
Banking services
Dokumenti i prijava
Sažetak AI
Prijavi se za sažetak AIContains data from Tenders Electronic Daily (TED), © European Union, ted.europa.eu — CC BY 4.0.
Povezane nabave
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – PROCEDURA APERTA TELEMATICA AI SENSI DELL'ART. 71 DEL D.LGS. 36/2023, PER L'AFFIDAMENTO DEL "SERVIZIO DI COPERTURA ASSICURATIVA ALL RISKS CONTRO I DANNI AL PATRIMONIO IMMOBILE, MOBILE ED ELETTRONICO DI COSMARI SRL - PERIODO 2026-2028"
COSMARI srlItalijaInsurance servicesRok za 32 danaObjavljeno na 03. ruj 2026.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – Procedura aperta, ai sensi dellart. 71 D. Lgs. 36/2023, per l'affidamento del servizio assicurativo All Risk per il patrimonio immobiliare e mobiliare dell'INRIM, per il periodo 31 dicembre 2026 - 31 dicembre 2029, rinnovabile per 3 anni.
Istituto nazionale di ricerca metrologica - Gare e contrattiItalijaInsurance servicesRok za 41 danObjavljeno na 02. ruj 2026.
Olaszország – Biztosítási szolgáltatások – AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO ASSICURATIVO ALL RISKS PATRIMONIO DELLA PROVINCIA DI LODI
Provincia di LodiItalijaInsurance servicesRok za 24 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.
Olaszország – Biztosításközvetítői szolgáltatások – PROCEDURA PER L'AFFIDAMENTO DEL SERVIZIO PROFESSIONALE DI BROKERAGGIO ASSICURATIVO, COMPRENSIVO DI CONSULENZA, ASSISTENZA E SUPPORTO SPECIALISTICO, FINALIZZATO ALLA GESTIONE INTEGRATA DEI RISCHI ASSICURATIVI E DEI SINISTRI DELLA.O. PAPARDO DI MESSINA
Azienda Ospedaliera Papardo - Ufficio ProvveditoratoItalijaInsurance brokerage servicesRok za 59 danaObjavljeno na 01. ruj 2026.